Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Kajča Jarošová: Podzimní Fun aerobic show byl opět parádní

Už je to tu. Sezóna konečně zase začíná! Jakmile nám Jiřinka pošle email se cvičícím rozvrhem Fun aerobic show, je vyhráno. Startuje totiž období kongresů a velkých akcí, a tak všem musí být jasné, že už se jde po prázdninové pauze zase zpátky na to. A kde jinde začít než v Olomouci.

Tolik novinek, skvělých lidí a fitness inspirací na jednom místě! Ted už jen co si vybrat. Já jsem nakonec skoro celý den strávila s Romanem a Milanem. Ještě jsem si do toho dala ladnou vsuvku v podobě Lenky a Zuzky, ale pak už jsem kongres zase uzavírala v naší oblíbené pánské společnosti.

Taková pořádná rozcvička byla hned první lekce - TBW Functional s Romanem Ondráškem. Tří bloková silová choreografie, kde jsme střídali výpady, squaty, jumpy, sedy, vzpory a balanční prvky byla prostě perfektní!  Z prvního bloku mě bolel zadek ještě dlouho pak. Ale to mi vůbec nevadí, klidně bych si to dala ještě jednou.

První fotky z Fun aerobic show - podzim 2016

Na další lekci jsem spolu s Romanem seběhla o patro níž, kde začínal Team Teach s Milanem Ondrušem a opět i s Romanem. Sympatické duo nás samozřejmě zamotalo do všech možných stran, ale po usilovném boji jsme se s nádherným finále poprali statečně. Ani jsme je nechtěli pustit pryč.

A pak už přišla ta pravá chvíle na body and mind. Body in balance s Lenkou Velínskou nemá nikdy chybu. Stačilo dynamičtější rozdýchání, mobilizační rozhýbání kloubů a stabilizační zpevňování středu těla a už jsme byli zase v té pravé body and mind rovnováze.

Další pohlazení pro duši byl Jazz dance se Zuzkou Švíkovou. Ta jako vždycky ještě před chvílí řádila na place se svým rockovějším Explosive dance a pak najednou přijde otočka o 360 stupňů  a se Zuzky se stává dokonale jemná tanečnice. Krásná sestava se nejprve cvičila na dynamickou hudbu a později finálová část už bez bot na pomalou písničku s instrumentální melodii. Nádhera!

Pátá lekce patřila Milanovi a jeho Aerodance and stretch. Už jenom kvůli té show bych si tuhle hodinu nemohla nechat ujít. První část byl dance aerobic a ta druhá latina. V půlce závěrečné písničky se spustila španělská hitovka, na kterou jsme se rozdělili na půlky a jeli dvě verze současně. Spoustu nadšených slečen, které se vrtí do rytmu a uprostřed Míno. Komu by se to nelíbilo?

Pak přišla na řadu bohatá tombola, prohlédnutí stánků a už poslední Intervalový trénink s Milanem. Komu se ještě chtělo, tak posbíral poslední síly a šel na věc. Střídalo se silové pásmo na různé svalové partie většinou 4x 15 sekund a cardio. Poslední část byla třešnička na dortu- 45ti sekundové břicho a hned několikrát za sebou.

V průběhu celého cvičení jsem ještě pokukovala po ostatních lekcích, které probíhali v ostatních sálech. Třeba hned první lekce Lyrical dance s Lenkou mi úplně vyrazila dech, jak to bylo nádherné. Druhá lekce Arena workout, kterou vedl Petr Peč zas určitě vyrazila dech lidem, kteří  ji cvičili, protože  to byla teda parádní makačka. A Latina s Míšou Dobrou nebo Zuzka a její Explosiv dance také nejde nechválit. Bohužel nejde stihnout všechno, ale bohudík nám náš oblíbený Funaerobic Jířinka připravuje za chvíli zase.
Těšíme se a děkujeme!

 

05. 10. 2016, 21.32:13

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist