Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Kajča Jarošová: Litex Aerobic Show

Musím se přiznat, že když mi v sobotu 9.listopadu v 4:30 h zazvonil budík s názvem AEROBIC LITEX SHOW, moc se mi nechtělo, ale stálo to za to!
Spolu s ostatními cestovatelkami jsme vyrážely z Brna přes Českou Třebovou až do Litomyšle. Tam jsme se trošku zamotaly, ale po třičtvrtěhodinové procházce krásným ranním městem  jsme s pomocí rad pěti ochotných obyvatel zdárně dorazily do cíle, který byl vzdálený nakonec jen 5 minut od autobusového nádraží (doufám,že ostatní cvičící byli šikovnější).


Byly jsme přivítány milými slečnami a taškou plnou dárečků od sponzorských firem jako jsou: Choceňské mlékárny, Wasa, Pickwick, Oriflame, Dr.Oetker, ESSA, Penam, Yves Rocher…. A samozřejmě hlavní partner, firma LITEX.

Jen jsme si stačily prohlédnout vystavené oblečení, ochutnat spoustu vynikajících pochoutek a už jsme slyšely slavnostní zahájení a představení nabitého programu.V sále bylo pro každého z více než 250 účastníků nachystané místo s energetickým nápojem Mood Up, a tak jsme plny energie mohly začít.

Jako první se nám představilo trio světového formátu - Roman Ondrášek, Lenka Velínská a Pawel Oracz s taneční lekcí LITEX AEROBIC SHOW. Krásná choreografie o třech blocích s ladnými skoky a otočkami. Lenka se svojí částí dodala sestavě eleganci, Pawel nám zase trochu zamotal hlavu komplikovanými pažemi  - a na Romanovu komunikaci s publikem prostě nikdo nemá!

Po této hodině všichni s nadšením uvítali dáreček, a to deodorant od Rexony. Přestávky byly vyplněny bohatým programem, nejdříve vystoupila taneční škola ERA pod vedením Nikoly Pulkrábkové a taneční skupina SUPERIOR - LAST MINUTE (Monika Leová).

LITEX Aerobic Show 6 - fotogalerie II.

Tak jsme se všichni pokochali a nabrali síly na Romanovo TOTAL BODY. Lekce byla opět výborně metodicky zpracovaná a vymyšlená tak, abychom posílili ty nejdůležitější partie těla, ale zároveň si udrželi zvýšenou tepovou frekvenci. Závěr lekce byl opravdu vyčerpávající. Jednalo se o poslední čtyři minuty, kde se střídal velmi intenzivní jogging s tricepsovými kliky. Pak následovala další přestávka a další krásné vystoupení školy ERA.

Třetí hodinu roztancoval celý sál René Mihal, který přicestoval až z Austrálie! Příznivkyně ZUMBY se vlnily na známé rytmy. Pak se nám trošku tajil dech při vystoupení gymnastek ze Svitav, které nešetřily salty a ostatními nebezpečnými kreacemi.

Následně si hlavní roli převzal polský prezentér Pawel Oracz a rozjel DANCE SENSATION. Nápaditá, asymetrická choreografie některým až vyrazila dech, a tak se raději jen kochali z povzdálí, ale ti, kteří vydrželi do finále, si lekci užili naplno. Ani jsme se nenadáli a už byla půlka programu za námi! Jak už to tak bývá, přišla na řadu tombola, cen bylo opravdu mnoho, i já jsem si svoji výhru (3 litrový Perwoll Sport Active) až do Brna odnesla.

A pak přišla na řadu opět Zumba, tentokrát ZUMBA SENTAO,  kterou vedl ZJ René Mihal a dvě krásné lektorky- Jana Uhlířová a Lucie Tvrdoňová, která už v předešlé hodině s Reném na pódiu výborně improvizovala. Zumba sentao je zcela nové spojení klasické zumby a posilovacích cviků s pomocí židličky. Opravdu zajímavé pojetí, které vypadá skvěle. Po odklizení židliček se opět losovala tombola.

Poslední aerobní hodinou byl tolik očekávaný CARDIO DANCE v podání Lenky Velínské. Sestava se podstatně lišila od první společné svým originálním stylem a jazzovými prvky. Celou lekci jsme nadšeně sledovali, a když přišla poslední baletní pirueta a nastalo velké finále, nebylo co dodat! Jedna krása hned vystřídala druhou. Módní přehlídka oblečení značky LITEX, kterou odprezentovaly finalistky MISS AEROBIK a jen tak mimochodem udělaly klik, piruetu, šňůru a další cviky ze sportovního aerobiku.

Třešničkou na konec byla ZUMBA s Lucii Tvrdoňovou, Janou Uhlířovou a Vilémem Matyášem, kdy měli všichni účastníci možnost se naposledy zapotit a pak už následovalo příjemné protažení s Lenkou a Romanem u nového cvičení body and mind Zenga.

Třetí, nejhlavnější část tomboly, se konala na konec. S nadšenými tvářemi si výherkyně odnášely honosné ceny jako například týdenní pronájem apartmánu v Alpách, zapůjčení vozu Mercedes-Benz, parní hrnec ETA a mnohé další.

  • Celou akcí nás provázel příjemný herec a moderátor Miroslav Šimůnek spolu se svým sympatickým kolegou. Občas se jim sice automaticky pletl do řemesla Roman, který je zvyklý, jak sám říkal, si vše okecat sám.

Před odchodem jsme si ještě stihli pochutnat u stánku Dolce Gusto na výborné kávě, která zde byla k dispozici po celý den zdarma a už jsme s lítostí odcházeli.

Na závěr můžu jen říci velké DÍKY všem účastníkům za výbornou atmosféru, prezentérům za krásné sestavy, sponzorům za praktické dárky, vystupujícím za nádherné zpestření a v neposlední řadě samotnému organizátorovi Karlu Jandíkovi a jeho spolupracovníkům za velkolepou show. Myslím, že nikdo neváhá a všichni se zase sejdeme na jaře na 7. ročníku LITEX AEROBIC SHOW.

 

11. 11. 2013, 11.25:53

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist