Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Kajča Jarošová: Jak jsme se zahřáli na FUN AEROBIC SHOW 2016!

Sněží, mrzne až praští - a my se opět vydáváme do Olomouce na náš oblíbený Fun aerobic show. Nejen, že už se hrozně moc těšíme na pestrý program s úžasnými instruktory, ale už se opravdu chceme pořádně zahřát! Teď už jen rychle pozdravit naši usměvavou pořadatelku Jiřinku a jde se na to.

Obě úvodní lekce nás zahřály dokonale. V malém sálu to pořádně rozjel Petr Peč s Metabolic Blast a ve velkém Roman Ondrášek s Cardio Dance. Oba dva lektoři cvičili minimálně na sto padesát procent a ještě si to náramně užívali. Petr lekci vedl formou kruhového tréninku s využitím různých speciálních pomůcek, které nám daly opravdu zabrat - a o to šlo! Romanova taneční choreografie je vždycky vynikající a jeho zářící výraz spolu s tričkem “first is better than second” to celé jen podtrhovalo.

  • V krátké pauze jsme si vyzkoušeli pár novinek, ať už něco dobrého na mlsání od Racia, novou kolekci Feel joy nebo fitness vychytávku Bodytec. Vše vyzkoušeno a jde se na další lekce.

Roman se vydal na svůj Total Body Workout a já tentokrát zůstala na taneční lekci Unforgettable Dance se Zuzkou Švíkovou a Milanem Ondrušem. Kdo tyto lektory zná, tak si je asi nedokáže představit na společném pódiu. Milanův house, hip-hop  styl a věčně nadšený výraz společně s rockovější energickou Zuzkou si prostě musíte zamilovat! Občas nás Miňo trošku zamotal, ale finální verze byla bezvadná!

O druhou taneční část dne se postarala krásná  a hlavně moc šikovná Eva Kubalová s Dance with me a pak opět, tentokrát už odděleně - Zuzka (Exklusiv Dance) a Milan (Flasmob Dance).

Já se přesunula do malého sálu na Power and Core s Petrem Pečem. Jestli byla ještě někomu zima, tak tady už to  rozhodně nehrozilo. Petr si pro nás připravil skvělé cviky a pomůckové vychytávky. Během hodiny jsme všichni vyzkoušeli TRX, Kettlebells, lodní lano, ViPR, medicinbaly, Gun-eX a mnohé další. Jednoznačně super!

Další lekcí na programu byl DeepWork s Jiřinkou Skřivánkovou. Pro koho je tento bezvadný funkční trénink ještě novinkou, jedná se o nenápadný pomalejší začátek, který postupně nabývá na intenzitě až do rychlého střídání kardio, silových i balančních pozic. Jiřinka se toho nebála a i ve čtvrté hodině nám dala pořádně zabrat, přesně tak, abychom si dobře zacvičili i užili skvělou atmosféru.

Poslední dvě hodiny byly pro mě jasná volba. Slow Body se Zuzkou je něco naprosto úžasného! Nádherná silově-protahovací sestava s uklidňující hudbou byla neuvěřitelně elegantní a hlavně příjemná pro naše, už trošku unavená, těla .

Závěr akce představoval Body Balance s Evou. Další moc povedená body and mind lekce s využitím malých míčů, balančních sekvencí a příjemného protažení. Díky overballku jsme lehce doposilovali střed těla a zase “vrátili do pořádku”, aby nás další den už nic nebolelo.

Celý Fun Aerobic Show už je za námi a my moc děkujeme Jiřince, instruktorům a všem zúčastněným, kteří tuto akci dělají každý rok lepší a lepší! Těšíme se na další ročník!

Fotogalerie: První fotky z Fun Aerobic Show 2016

FOTOGALERIE Z AKCE ZDE


Jiřinka Skřivánková, pořadatelka Fun aerobic show a redakce Aerobic.cz pro vás připravili další fun akci.

Pošlete foto z Fun aerobic show a zúčastněte se soutěže o super ceny. Více informací zde.

 

24. 01. 2016, 11.27:04

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist