Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Kadeřnické studio Jana Burdová již popáté spolu s Deníky mění šest žen.

Nenašla jste odvahu, nebyla jste vybrána nebo jste se nestihla přihlásit? Nic se neděje. V průběhu Proměn můžete hlasovat o nejvíce povedenou proměnu. Na konci roku proběhne losování a výherce z řad hlasujících získá stejně jako vítězka Proměn hlavní  cenu - oběd s českou herečkou a patronkou projektu Terezou Kostkovou, a dále dárky od kadeřnického Studia Jana Burdová, a partnerů akce společnosti Bio-Ionic, Kadeřnické studio Jana Burdová již popáté spolu s Deníky mění šest žen.profesionální vlasové kosmetiky Redken a líčení Armani. Tak neváhejte a hlasujte!

První proměněnou uvidíte na stránkách Deníků a následně na webových stránkách již 18. listopadu, kdy začne i velká hlasovací soutěž, která skončí až v únoru 2016. Čtenáři se budou moci v tomto období postupně sledovat šestici dam a jejich proměny a vybrat tu, jež se podle nich povedla nejvíce.

Hlasovat je možné na e-mailové adrese: promeny5@denik.cz, do předmětu mailu vložíte slovo „HLASOVÁNÍ". Vítěze hlasování o nejvíce povedenou proměnu poté uvidíte na stránkách deníku na začátku února 2016.

„Máme za sebou již čtyři úspěšné ročníky a i letos bude o všechny ženy skvěle postaráno. Do proměňování je opět zapojen celý tým profesionálů a já pevně věřím, že bude opět na co koukat a volba té nejpovedenější proměny nebude jednoduchá,“ komentuje Jana Burdová, autorka projektu, majitelka stejnojmenného kadeřnického studia v Teplicích, trojnásobná držitelka titulu Kadeřník roku a Art Designérka značky Redken.

Profil - Jana Burdová
•    Trojnásobná držitelka absolutního titulu Hairdresser of the Year Czech and Slovak 2008, 2009, 2011 a vůbec první oceněná držitelka titulu Hall of Fame
•    Art Designer značky Redken, profesionální vlasové kosmetiky společnosti L´Oréal, Školitelka klientského přístupu, marketingu a základů legislativy v rámci exkluzivního vzdělávacího projektu Salon Progres kadeřnické akademie L´Oréal.
•    Manažerka a majitelka Studia Jana Burdová, které se specializuje na vyléčení poškozených vlasů, tvorbu střihů a barev na základě luxusně pěstěných vlasů. Tváří studia je herečka a moderátorka Tereza Kostková.

 

17. 11. 2015, 10.48:22

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist