Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Jumping®

„Podstatou jumpingu jsou jednoduché poskoky na speciálně vyvinuté trampolínce. Propracovaný zábavný program, motivující hudba, balancování. Lepší koordinace a rovnováha se rovná vyššímu sebevědomí. Díky tomu si Jumping® zamilujete“

Když jsme vymýšleli Jumping®, vycházeli jsme z vlastních zkušeností se sportem. Cílem bylo vymyslet takové cvičení, které je zábavné ale také se u něj pořádně zapotíte. Trampolínka se stala ideálním prostředkem pro naše záměry. Trampolínka o rozměrech 98 – 122 cm vymezuje váš prostor na cvičení, kde jste naprosto sami - na rozdíl od aerobiku, kde v případě, že nestíháte tempo či měnit kroky, tak hrozí, že vás celý dav nadšených cvičenců doslova smete.

Jumping®  program byl sestaven, aby oslovil širokou veřejnost tak, aby si na své přišel opravdu každý. Díky kombinacím rychlých a pomalých poskoků se silovými prvky a rychlých sprintů, efektivně spalujete tuky. Komplexnost cviků zaručuje posílení celého těla a tvarování jednotlivých partií. Značná část lekce je věnovaná i balančnímu cvičení, které je na pružném výpletu trampolínky opravdu zábavné. Výhodou balancování je zpevnění hlubokého  zádového svalstva, které jiným než balančním cvičením neposílíte.

Během několika minulých let došlo k zaregistrování ochranné známky Jumping v ČR a později i v okolních státech včetně Ruska a USA. V současnosti Jumping® úzce spolupracuje s mezinárodní vzdělávací organizací Face Czech academy s.r.o., která zaštiťuje školení Jumping® programu v ČR. Pro úplné začátečníky (budoucí instruktory) je určen čtyřdenní MALÝ DIPLOM JUMPING a nástavbové zdokonalovací diplomy BODY JUMPING DIPLOM a ADVANCED JUMPING DIPLOM. Veškerá školení jsou vedená zakladateli Jumpingu® Janou Svobodovou a Tomášem Buriánkem.

A jak vlastně poznáte, že chodíte na Jumping®? Provozovna je označena logem Jumping® a je uvedena na stránkách www.jumping.cz /Jumping centra. Jumping instruktoři jsou vedeni v sekci Absolventi. Dále má toto centrum Jumping® trampolínky, které splňují specifické technické požadavky a jsou dodávány výhradně firmou Jumping®.

V současnosti je na území ČR cca šedesát center, které Jumping®  nabízejí, např. Praha, Brno, Plzeň, České Budějovice, Tábor, Třinec, Šumperk, Mladá Boleslav, Karlovy Vary, Liberec, Teplice Český Krumlov, Litvínov, Roudnice nad Labem, Benešov, Ostrov, Česká Lípa, Dobříš, Kamenice, Beroun, Sedlčany, Říčany u Prahy, Úvaly u Prahy, Třemošná u Plzně, Železná Ruda, Zdiměřice u Jesenice, atd.

Účinný a zábavný program - to je  podstata Jumpingu®. Naší hlavní prioritou jsou spokojení klienti. Věříme v to co děláme, věříme Jumpingu®

 

text: Jana Svobodová, foto: archiv autorky – 29. 08. 2009, 13.22:08

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist