Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Jste příznivci cestování a chystáte se poznávat nejen krásy našich regionů, ale i vůni exotických dálek? Právě pro vás se 18. - 21. února 2016 otevřou brány areálu Výstaviště Praha Holešovice.

Veletrh cestovního ruchu HOLIDAY WORLD je ideální pomocník pro odborníky i veřejnost.Kromě nabídky individuální dovolené a zájezdů, návštěvníky jistě přiláká přehlídka cestovatelských filmů, autogramiád a výstav cestovatelských fotografií WorldFilm či Expediční kamera.

Jste milovníci dobrého jídla a pití, anebo sháníte zajímavosti pro gurmány? 10. ročník veletrhu TOP GASTRO & HOTEL 2016, který se uskuteční souběžně s veletrhem HOLIDAY WORLD od 18. do 21.2. na pražském Výstavišti v Holešovicích, vám nabídne vše potřebné v oblasti gastro a zařízení hotelů i restaurací.

Chybět nebude pestrá nabídka pro odborníky ve formě seminářů, prezentací či konferencí. Program výstavních dnů bude na holešovickém výstavišti opravdu bohatý, nenechte si tedy ujít jedinečnou příležitost seznámit se zblízka jen se zahraničím, ale i s naší republikou.

 

18. 02. 2016, 19.32:49

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist