Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Jitka Kaigl Václavíková: TĚLO A MYSL TOUR v Karlových Varech

Další zastávkou Tělo a mysl Tour Olinky Šípkové a Davida Hufa se staly dne 10. dubna 2016 Karlovy Vary. Uvítalo nás krásné a moderní sportcentrum Imperial v čele s organizátorkou Janičkou Osztényi.

Je před devátou hodinou ranní, venku parkoviště plné, od recepce fronta až ven. Řada nadšených sportovkyň a sportovců nedočkavě vyčkává, až se dostanou dovnitř. Vcházím do haly, cvičíme na zastřešeném tenisovém kurtu. Skvělé! Dost místa pro naše taneční kreace.

TĚLO A MYSL TOUR v Karlových Varech

Za pár minut nás čeká motivující přivítání od Olinky a Davida. Natěšený  dav se těší na první tóny. Hudba se rozeznívá, nožky se uvádí do pohybu. A Olinka pronáší krásnou větu: „Jsou to samé jednoduché kroky. Já ani nic jiného neumím.“

Z jednoduchých kroků vzniká krásná taneční choreografie. Nechceme přestat a vyžadujeme i několik opakování finálovky!

Lekci jsme protáhli a o slovo se již hlásí David se svou lekcí Kick4Fit. Po krásné taneční hudbě následují úderné beaty udávající správné posilovací tempo: „zahřátí“, pár základních kroků, úderů a kopů. Přidáme ještě double step a je z toho choreo. Tak jednoduše, rychle a s úsměvem? Ano, přesně Davidům styl. Trička se již dají úplně ždímat, ale nekončíme!

Na parket se vrací i Olinka. Protahování a posilování ve dvojicích nás nabíjí energií a rozesmívá zároveň. V hale se nese pozitivní energie, vlna smíchu nad balancováním ve dvojicích a chuť makat dál. Avšak nyní přichází čas na zklidnění.

Poslední lekce Fit Jóga nás krásně zpomalí, protáhne a lehce prověřuje naše stretchové limity. Nyní jsme krásně vyčistili hlavu, zapracovali na své fyzičce a k úplnosti chybí zaměstnat i naší mysl. Závěrečný skupinový koučink pro osobní rozvoj je motivující a lehce navnadí k sebezdokonalování. Třešničkou na tour byla odměna v podobě tomboly  i se vstupenkami na akci Nepostradatelní 2  ( 5.11.2016, Praha).

Odnáším si inspiraci do svých lekcí, chuť na sobě více pracovat a vzpomínky na skvěle strávenou neděli. Olinka s Davidem byli přátelští, otevření a sdílní ke všem. Energii z akce stále čerpám. Pokud máte možnost, určitě si nenechte Tělo a mysl tour 2016 ujít!

Děkuji všem partnerům a sponzorům za uskutečnění jedinečné akce a těším se na další ročník.

VELKÁ FOTOGALERIE Z AKCE ZDE

 

10. 04. 2016, 22.22:39

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist