Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Jiřina Kračmarová: SUN DAY Aerobicmania, 8. 8. 2015

Jiřina Kračmarová: SUN DAY Aerobicmania, 8. 8. 2015Jiřina Kračmarová: SUN DAY Aerobicmania, 8. 8. 2015Jiřina Kračmarová: SUN DAY Aerobicmania, 8. 8. 2015
Jiřina Kračmarová: SUN DAY Aerobicmania, 8. 8. 2015Jiřina Kračmarová: SUN DAY Aerobicmania, 8. 8. 2015Jiřina Kračmarová: SUN DAY Aerobicmania, 8. 8. 2015

První srpnovou sobotu se uskutečnil tradiční letní Sun day aerobicmania plný mezinárodních i tuzemských prezentérů.  Spousta nadšenců těchto akcí se rozhodla sobotní tropický den strávit v útulných prostorách Univerzitního kampusu v Brně – Bohunicích, mezi ně patří také naše výprava z Ostravy. Akce tohoto typu patří mezi naše oblíbené, protože na těchto místech si každý najde to své.

Pravidelnými sponzory jsou firmy, které zde představovaly aktuální, stylové sportovní oblečení, funkční doplňky, zdravou výživu, výživové doplňky, ovocné bio a raw šťávy až po stánek Racio, kde jsem téměř vyprázdnila svou peněženku.

Aerobicmania SUN day 2015

Sun day aerobicmania odstartovali samotní organizátoři akce Lenka Velínská a Roman Ondrášek se svou lekcí Summer dance. Jejich hodina byla energická, zábavná, jedním slovem famózní. Výrazy ve tvářích všech přítomných vytvořily úžasnou atmosféru. Ve vedlejším sále probíhala hodina Total body workout, kterou vedl velmi oblíbený italský prezentér Orazio Battiato. Lekci jsem sama absolvovala a musím říct, že Orazio opět nezklamal a předvedl perfektní výkon, u kterého nezbylo suché místo na těle.

Druhou lekci v pomalejším tempu odvedla skvělá Lenka Velínská. Její lekce Pilates byla velmi inspirativní, smyslná a příjemná. Moc jsem si ji užila. Paralelně ve vedlejším sále to ve velkém stylu rozjel známý prezentér Milan Ondruš na lekci Dance M.O.ves. Lekce byla strhující a nebylo účastníka, který by se v sále nudil.

Další posilovací hodinu Total body workout prezentoval skvělý Roman Ondrášek. Choreografie měla nápad, byla dynamická a všechny nás pořádně zničila. Ve vedlejším sále bavila všechny přítomné Silva Jané se svou lekcí Latino dance. Silvia nabila celý sál neskutečným množstvím pozitivní energie a ladnými pohyby zpříjemnila kongresový den všem účastníkům.

Aerobicmania SUN day 2015

Předposlední hodinu odvedla famózní prezentérka Erle Liivak z Estonska, která k nám do České republiky a přímo na Sun Day dorazila úplně poprvé. Erle nasadila ze startu vysokou laťku, ale většina vydržela až do konce a lekci si pořádně užila. Vedle už Milan Ondruš odstartoval svou lekci funkčního tréninku FACTS, kde dal všem solidně do těla.

Po této lekci měli všichni plnou dávku endorfínu a přesunuli se na tombolu a poslední lekci Port de Bras, kterou vedl Orazio Battiato. Ladnost, plynulost a příjemná hudba zakončili skvěle strávený Sun day aerobicmania 2015. Jsem velmi ráda, že jsem mohla opět absolvovat kongres pořádaný Lenkou a Romanem, protože jejich akce stojí vždy opravdu za to. Už teď se těším na další kongres, který proběhne 17. 10. 2015 v Brně. Zapište si datum do diáře a v říjnu na viděnou.


Jiřina Kračmarová
Napsala Jiřina Kračmarová

Profil na Aerobic.cz

Domovský sporotní klub

Akce v roce 2015:
Křišťálový pohár ve Vsetíně 27. září
X.ročník otevřeného závodu jednotlivců v tanečním aerobiku na 3x60min
- instruktoři: Kračmarová Jiřina, Mojžíšková Iva, Ondruš Milan

 


 

 

10. 08. 2015, 15.25:57

Přečtěte si také

Další fotky z akce

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist