Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Jiřina Kračmarová: FUNAEROBIC SHOW, 21. 2. 2017

Je tady začátek nového roku a s ním také tradiční akce FUNAEROBIC SHOW konaná v Olomouci v sobotu 21. 1. 2017, kde se opět sjela stovka fitness žen, aby potrápila svá těla a nabila se novou energií. Pořadatelkou tradiční akce je Jiřinka Skřivánková, která nejen naši ostravskou partu přivítala s úsměvem a plná elánu u vstupu do sportovní haly. Každá účastnice obdržela výbornou svačinku ve formě energy tyčinek na doplnění energie, protože program byl opravdu nabitý.

Před samotným začátkem jsme navštívily stánky se sportovním oblečením, kompresními ponožkami a šperky, které bylo možné na místě zakoupit. Neváhaly jsme ani minutu a vezeme si krásná sportovní trička.

Jiřina Kračmarová: FUNAEROBIC SHOW, 21. 2. 2017

Akce probíhala ve dvou sálech a věřte, že bylo těžké si vybrat. První lekce začala v 10 hod., vybrali jsme lekci TBW v podání Romana Ondráška. Roman nás tedy hned ze startu vůbec nešetřil, ale jeho posilovací lekce opět neměla chybu, všechny fitness ženy vydržely až do konce a statečně bojovaly. Vedle v sále to se svou lekcí Star dance neskutečně rozjížděla Zuzka Švíková, které se aerobičky nemohly nabažit a chtěly stále přídavky.

Po malé pauze následovala lekce Team teach, kterou si pro nás připravili Milan Ondruš a Roman Ondrášek. Hodina v podání těchto dvou lektorů byla nezapomenutelným zážitkem plným energie a zábavy. V menším sále dávala účastnicím zabrat naše oblíbená Soňa Blažková na lekci Dynamic bosu, kde žádné tričko nezůstalo suché.

Jiřina Kračmarová: FUNAEROBIC SHOW, 21. 2. 2017

U třetí hodiny bylo těžké rozhodování, protože ve velkém sále to rozjížděla Iva Mojžíšková s červeným deštníkem a svou lekcí Dance with me, která měla naprosto úžasnou atmosféru a všichni si ji dle výrazů ve tváři hrozně moc užily. My jsme ale nakonec zvolily hodinu Funkčního tréninku, kterou vedl Petr Peč. Po prvních dvou minutách jsem zjistila, že tuto hodinu nemusím přežít (smích). Čekal na nás funkční trénink, jak má být, neminuly nás oblíbené angličáky, švihadla, lana, pneumatiky, medicinebally ani kettlebelly. Po čtyřech kolech jsme byli všichni rádi, že žijeme a nemohli se dočkat strečinku. Ještě nás však čekala  TABATA. Ale vydržela jsem. Lekce byla opravdu náročná, ale ten pocit potom – k nezaplacení.

Jako čtvrtou hodinu jsem si vybrala Zuzku Švíkovou a její lekci Bosu slow, ze které jsem byla opravdu nadšená. Zuzka na začátku říkala, že hodina nebude tolik náročná, ale po půl hodině jsem byla ráda, že se zvednu zpět nahoru. Vedlejší lekci roztancovala Míša Dobrá na lekci Sexy Latinó, ženy si lekci moc užívaly a Míša ji ještě zakončila perfektní finálovkou.

Na páté hodině už docházely síly, tak jsem šla vyzkoušet Street dance v podání Milana Ondruše a musím říct, že to byla pecka. Milan předvedl luxusní výkon a nešlo netancovat. Ve vedlejším sále dala fitness ženám zabrat Jiřinka Skřivánková na lekci Deepwork.

Jiřina Kračmarová: FUNAEROBIC SHOW, 21. 2. 2017

Po páté lekci nás čekala tombola plná dárečků od sponzorů akce. Celý den uběhl jako voda a čekala nás poslední lekce. Rozhodování bylo opět těžké, protože jednu lekci vedla Iva Mojžíšková -  Port de bras a ve vedlejším sále Soňa Blažková a Pilatesrehab. Nakonec jsem zvolila lekci Port de bras, která byla moc příjemná určitě stejně tak, jako lekce Pilatesrehab.

Celou akci jsme si s děvčaty moc užily a těšíme se na další ročník. Děkujeme, Jiřinko!

FOTOGALERII PŘIPRAVUJEME

 

text: Jiřina Kračmarová, foto: Alena Ceplová – 22. 01. 2017, 13.53:06

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist