Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Jednoduchý on-line rezervační systém a rozvrh hodin pro instruktory

Nabízíme vám chytrý program, nyní s vánočním bonusem 500 Kč! Rezervační systém vám pomůže vyvarovat se zmatků s objednávkami zákazníků na lekce, navíc si jej můžete nechat zabudovat do svých vlastních, již fungujících internetových stránek...

Pokud pracujete jako instruktor nebo provozujete fitness centrum, asi jste se už setkali s problémem, jak sjednotit do jednoho systému a rozvrhu všechny klienty, kteří se přihlašují každý různě. Jeden pošle SMS, druhý rovnou zatelefonuje. A co když zákazník neustále mění termíny? To je teprve oříšek, neudělat v rezervacích chybu.

Chytrá rezervace pro instruktory

Rezervační systém Chytrá rezervace si toto vše pamatuje za vás. Usnadní vám vytvoření rozvrhu hodin a umožní objednávání klientů na vaše lekce. Zabrání nechtěné blokaci termínu jedním klientem druhému. Co tedy přesně rezervační systém Chytrá rezervace nabízí?

3d-rozvrh-hodin.jpg, 60kB

 • Rozvrh hodin
  Můžete si vytvořit rozvrh hodin až na 8 týdnů dopředu. Vaši zákazníci tak budou mít dostatek času se přihlásit a objednat se, a to pohodlně, kdykoliv přes internet.
 • Přehled obsazenosti
  Vy zase máte kdykoliv přehled o svých klientech, kteří se přihlásili na tu kterou lekci nebo hodinu. Stačí se jen podívat na denní rozpisy a máte přehled o všech, kteří se přihlásili.

Pokud již máte webové stránky, není problém podobu rezervačního systému přizpůsobit stávajícímu vzhledu stránek. Klient, který je zvyklý na vaše stránky, tak nepozná žádný rozdíl, jen ocení další užitečnou funkci navíc.

Více informací zde...

Chytrá rezervace pro klienty

Rezervační systém Chytrá rezervace přináší množství výhod i pro klienty. Mezi ně například patří:

 • Jednoduché objednání vybrané lekce
  Lekci je možné si jednoduše a v klidu rezervovat z pohodlí svého domova bez jakéhokoliv časového omezení. Není nutné posílat SMS nebo někam telefonovat.
 • Přehled o vlastních rezervacích
  Své objednané lekce vidí zákazník přehledně a jednoduše v seznamu, i se všemi podrobnostmi a detaily. Pokud se mu některá z aktivit nehodí, může ji jednoduše zrušit.

Více informací zde...

Rezervační systém Chytrá rezervace je otestován v praxi, kdy doposud proběhlo na 50 000 rezervací v téměř dvou desítkách aktivně využívaných rezervačních systémů.

Rezervační systém Chytrá rezervace lze objednat zde. Jako bonus dostanete 500 Kč od serveru Aerobic.cz (tato sleva platí do 31.12.2010). V objednávce stačí uvést slevový kód ERT.

Placená inzerce

 

 

05. 12. 2010, 15.16:07

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist