Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Jeden za všechny. Všichni za jednoho.

Trojnásobní mistři světa ve sportovním aerobiku Vladimír Valouch, David Holzer a Jakub Strakoš.Všichni tři se potkali na fakultě tělesné kultury v Olomouci, kde se v roce 1996 rozhodli zkusit štěstí v nově se rozvíjejícím sportu „ sportovním aerobiku“. Spojili svoje síly do kategorie týmů, ve které se za dobu 9 let stali legendou. Třikrát se stali mistry světa, pětkrát mistry Evropy a osmkrát mistry České republiky. Během své sportovní kariéry se zároveň vypracovali na instruktory aerobiku a jeho různých forem. Minimálně 6 let rozdávají všem nadšencům aerobiku radost a zkušenosti  na svých seminářích a tour v Čechách, na Slovensku a v Polsku.

Vláďa je v současné době osobním trenérem ve fitness clubu Olgy Šípkové. Pomáhá lidem s hubnutím a vytvarováním postavy. Zároveň se věnuje trenérské činnosti. Jeho svěřenci dosahují výborných výsledků doma, ale i v zahraničí. Pracuje zároveň jako lektor aerobiku a spinningu ve fitness  clubu  O.Š. a ve Factory Pro. Prakticky každý víkend jezdí po republice a předcvičuje na seminářích aerobik. Kromě aerobiku ve volných chvílích leze po umělých stěnách a v zimě křižuje sjezdovky na lyžích a snowboardu.

David nyní pracuje rovněž jako osobní trenér ve fitness clubu Olgy Šípkové. Zároveň působí jako lektor aerobiku a spinningu ve fitness  clubu  O.Š. a ve Factory Pro. Ve volných chvílích si rád přečte knížku nebo se podívá na nějaký film na DVD. Pokud to čas dovolí, snaží se využít zimu pro pilování stylu jízdy na snowboardu. Jinak je to čistě letní tvor, který si užívá dovolenou u moře.

Kuba drží partu a také pracuje jako osobní trenér ve fitness clubu Olgy Šípkové. Kromě toho se věnuje trenérské činnosti. Jeho svěřenci dosahují rovněž výborných výsledků doma, ale i v zahraničí. Pracuje také jako lektor spinningu ve  fitness Semi. Baví ho lezení po umělých stěnách a ostatní venkovní sportovní aktivity.

 

text: MM, foto: Josef Adlt – 11. 02. 2005, 10.46:50

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist