Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Jarní hudební novinky

Niceland - Little Black Book
Po jeho vítězství v loňském ročníku Coca-Cola PopStar bylo jedno jasné: na české hudební scéně se má díky jeho osobě šanci objevit sólový interpret, kterého charakterizuje jak nezaměnitelný hlasový projev, charisma a výjimečný zjev, tak i nesporný autorský potenciál. Jeho novinka Little Black Book je právem jedním z nejočekávanějších českých debutových alb letošního roku. 

 

Dara Rolins - D 2
Dara Rolins má po necelých 2 letech nové album "D2". Jde o zcela ojedinělý koncept remixů jednoho tuzemského interpreta - a to v Čechách i na Slovensku. Poprvé se na jednom albu setkávají známí čeští a slovenští DJ´s, ale také hvězdy světového formátu. D2, volné pokračování cesty D1 (album z roku 2006), vede napříč žánry: od hip-hopu přes r´n´b´, dance, garage, 2step, house... Přičemž každý z autorů měl možnost výběru (zcela podle vlastního uvážení či vkusu) z posledních dvou alb Dary. Vznikla tak výjimečně pestrá mozaika z osobitých hudebních názorů špičkových hudebníků. Hvězdy českého a slovenského DJského nebe netřeba blíže představovat, proto pouze například: DJ Wich, PSH (CZ), Orion (CZ), Veneer (SK) a další. Součástí alba jsou i 3 novinky Big fish (It) feat, Nironic (USA) Let´s go, DJ Wich Fell like I´m dancing a v neposlední řadě DJ Traffic feat. Orion (Volný pád), což je zároveň první singl z alba.

Newton Faulkner - Hand Built By Robots
Největší hudební senzací lonňského roku v Anglii je písničkový génius Newton Faulkner. První úspěchy zaznamenal díky své stránce na myspace.com
, kde uveřejnil své demo nahrávky. Následovalo EP Full Fat, které se následně dostalo na #1 singlové hitparády amazon.com V červnu letošního roku vydal své debutové album Hand Build By Robots, které se okamžitě dostalo na #1 britské oficiální prodejní hitparády. Současně v rádiích boduje i pilotní singl z alba Dream Catch Me.

Jarek Nohavica - Ikarus
Nové album Jaromíra Nohavici IKARUS bylo nahráno během ostravských koncertů letos v lednu. Komorní atmosféru nahrávky, která Nohavicovým skladbám tak sluší, doplňují hostující flétna Michala Žáčka či klavír Dalibora Cidlinského. Mezi 15 skladbami najdeme mj. Nohavicovu poctu Vladimíru Vysockému (Píseň o příteli), Jiřímu Suchému (Pro Martinu) či téměř lidovou milostnou baladu Ona je na mě zlá, která je ovšem složena na hudbu Ludwiga van Beethovena.

No Name - V Rovnováhe
Po téměř tříleté odmlce se o slovo opět hlásí doposud mimořádně úspěšná košická kapela No Name. Nové písně se šestice hudebníků, zvukař Roman Šoltýs a producent Martin Gašpar rozhodli nahrát ve studiu Petra Jandy – Propast. „Vládla v něm pohodová atmosféra, nikdo se nikomu nepletl pod nohy a členové kapely si tvůrčí práci hodně vychutnávali“. „Strávili jsme tam skvělých 29 dní, které jsme si dost užívali, protože od našeho posledního alba Čím to je uběhlo už přes dva roky. Bylo tak velmi příjemné se vrátit do studia a točit“, vzpomíná Igor Timko. Album V rovnováhe obsahuje celkem jedenáct písní.

Tomáš Klus - Cesta do záhu/d/by
Je mu teprve jednadvacet, ale životních zkušeností už má víc než dost! Ještě donedávna se věnoval vrcholovému sportu, dnes studuje herectví na pražské DAMU a především hraje na kytaru, skvěle zpívá  a píše si všechnu hudbu a texty sám! Tomáš Klus. To jméno si určitě zapamatujte, v příštích měsících ho budete jistě slýchat velmi často. Právě teď se do rádií dostal jeho první singl s názvem „DO NEBE“.

 

 

05. 04. 2008, 09.36:41

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist