Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Jana Duzbabová a její Oáza pohody pohladí po těle i po duši

Jana Duzbabová a její Oáza pohody pohladí po těle i po dušiJana Duzbabová a její Oáza pohody pohladí po těle i po dušiJana Duzbabová a její Oáza pohody pohladí po těle i po duši

V rámci všeobecné blbé nálady, která tu prý panuje, máme tak nějak tendence si stěžovat na plno věcí. A protože mi to někdy docela vadí a každý by měl začít u sebe, rozhodla jsem se zavést novou rubriku, kde bych chválila vše, co si chválu zaslouží.

Není to žádný kdovíjaký převratný nápad, pár podobných článků byste na webu našli jistě i v archivu, ale od teďka je to oficiální.

Dnes bych vám ráda představila Janu Duzbabovou a její Oázu pohody. Objevila jsem obě náhodou (i když náhody neexistují) při svém brouzdání na netu.

Zaujala mě nabídka manuálních lymfodrenáží, kterou moje nožky usezené potřebují jako sůl. Ale jelikož jsem v těchto záležitostech již poněkud opatrná a potřebuji většinou osobní doporučení, nebo aspoň důkladné oťukání, abych věděla, do čeho jdu, zkusila jsem napsat email. Rychlá a vstřícná odpověď mě přesvědčila k návštěvě. A nelituji. Vyzkoušela jsem nejen lymfodrenáž, ale také relaxační masáž, kterou umí Jana udělat přímo na míru. A samozřejmě je fajn, když už vás chvíli zná.

Proč navštívit zrovna Oázu pohody? Jsou to drobnosti, ale možná rozhodující:
-    je tam vážně pohoda: žádný stres kolem odcházejících a přicházejících klientů, Jana si nechává dostatečný prostor mezi jednotlivými klienty
-    je vidět, že provozovatelka dbá na své další vzdělání a nekáže vodu, zatímco by pila víno (i když teda všichni tu víme, že víno je zdravé, to se jen tak říká, že....)
-    nikdy neslyšíte tutéž hudbu, protože si Jana píše, co kdy a komu pouštěla, ale naopak vám i na požádání pustí to, co se vám líbilo minule
-    dostanete hrnek čaje, nebo sklenici vody a úsměv na rozloučenou

No, nebudu se dlouze rozepisovat. Mrkněte na její stránky, nebo aspoň video, a třeba si padnete také do noty.

Hezký podzim, který je po dobré masáži hned veselejší, přeje Marcela  

P.S. Doporučuji i příjemně dělané facebookové stránky.

 

23. 10. 2013, 20.40:12

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu


Reklama Google:

 

TOPlist