Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Jaké budou hodiny a lektoři na Nestle Fitness WELLNESS MARATHONU?

Vanda Šulcová vyzpovídala lektory letošního Nestle Fitness WELLNESS MARATHON 2008 a zeptala se všech, co si pro vás na sobotu 17. května do O2 ARÉNY připravili. Tohle byste si totiž určitě neměli nechat ujít…

David Holzer, Vláďa Valouch a Jakub Strakoš
Myslíte si, že tahle trojka z Olomouce, kterou všichni moc dobře znáte, vás už ničím nepřekvapí? Tak to jste na omylu, protože jejich lekce bude jako vždy obrovskou a skvělou aerobikovou show. Kluci pro vás mají něco pohodového na rozjezd a dál už se budete jenom bavit!

David Huf
Od Davidova Bodystylingu očekávejte jednoduché funkční posilování a strečink na formování těla. A nemyslete si - ani při téhle hodině zahálet nebudete…

Jana Havrdová a Vašek Krejčík
Tuhle dvojici asi představovat netřeba! Jana s Vaškem pro vás mají jedinečnou taneční lekci, při které se cvičí v páru! Prostě spousta zajímavých nápadů a zábavy v podání jedněch z největších aerobikových ikon.

Alice Tomanová
Nejenom že perfektně zpívá, ona i úžasně cvičí! Miss Wellness 2007 si s vámi pěkně zařádí při její taneční hodině, při které se budete cítit jako opravdoví taneční „profíci“!

Radka Hamáčková
Při jejím „Flowers dance“ se těšte na taneční, zábavný i fyzicky náročnější aerobik pro všechny. Vy, kdo Radku znáte, zalovte v paměti a vzpomeňte si na její „klasiku“ a vy, co ji neznáte, se nechte mile překvapit…

Pavla Rožumberská a Eda Havlík
S Pavlou a Edou zažijete něco opravdu jedinečného - ladné spojení tance, hudby a power jógových pozic, při kterých budete moci vaše tělo nechat vyjádřit to, co opravdu cítí. Také se na závěr protáhnete a dobijete energii po předchozích lekcích.

WORKSHOP – sál A

Nicole Mardešišová – Tae-Bo
Potřebujete se odreagovat po týdnu v práci a vybít agresivitu i jiné negativní emoce? Tak je tato lekce právě pro vás! Nicole vám totiž ukáže velmi intenzivním trénink plný úderů a kopů ve vysokém tempu, který bude zároveň zdravotně nezávadný. 

Lenka Fasnerová – Flexi-Bar
Pokud ještě neznáte Flexi-Bar, tak byste tento workshop určitě neměli zmeškat! Čeká vás dynamická hodina s vybračními tyčemi, kterou zvládnou zaručeně všichni. Chcete být IN? – Buďte FLEXI a jděte s trendem wellness…

David Stránský – Get In Shape
Get in Shape je nový druh cvičení, při němž zapojíte celé tělo pomocí speciálních posilovacích technik z bojových sportů, které jsou známé svojí precizností a maximálním využitím a zatížením konkrétních svalových partií. Celá lekce, která probíhá za doprovodu motivační hudby, obsáhne kardio zátěž, posilování i strečink. Tohle cvičení vám změní vaše myšlení a vnímání pohybu…

Eva Losová – Irský aerobik
S Evou se těšte na jednoduché kroky z klasického aerobiku přizpůsobené irskému tanci, při němž se nepoužívají paže a jsou doprovázeny irskou hudbou.

WORKSHOP – sál B

Jana Divoká – Stop obezitě
Trocha teorie nikomu neuškodí a obzvláště ne ta, jež se týká zdravého životního stylu! Dozvíte se o tom, jak žít zdravě a jak rozumně hubnout. Bude vám představen program na vyhodnocení jídelníčku a vašich stravovacích a pohybových zvyklostí. 

Petra Valouchová – Zdravá záda
Tak tohle téma se týká téměř každého z nás, ačkoliv si to někdy nechceme připustit. Nejčastější příčinou bolestí v zádech je  převážně svalová nerovnováha jako důsledek nedostatečného pohybu a stereotypu. Petra Valouchová vám představí cviky, jež přinášejí úlevu při bolestech v zádech. 

Vláďa Valouch – Expandery
Ani posilování už nemusí být nuda – stačí použít posilovací pomůcky. A přesně to vám dokáže Vláďa Valouch při lekci s expandéry, které lze použít na posilování opravdu celého těla.  

Anife Hassan Vyskočilová – Orientální tanec
Boky se houpají v příjemném rytmu nádherné hudby, bříško se vlní a pohyby rukou inspirují fantazii k pohádkovým představám… Tak přesně to jsou orientální tance. Pokud chcete nahlédnout za jejich průsvitnou oponu a rozkvést do ženské krásy, je tato lekce ta pravá pro vás.

SCHWINN CYCLING CONVENTION

Katalánský národní tým
Tak tohle bude NĚCO! Katalánský národní tým povede první dvě lekce, kde představí typy intervalového tréninku. Roztočíte to s nimi na plné obrátky… José Luis Sanz – Master Instructor – si také připravil dva workshopy na téma regenerace a hudba! A u toho byste nechtěli být?

Český a slovenský národní tým
Předvede to nejlepší z indoorcyclingu a povede lekce podle tepové frekvence. A nemyslete si, že vás nechají zahálet… S nimi je to totiž pěkná jízda!

Mr. Wellness Jiří Pytlík a Ladislav Šulc
Tak tyhle dva „týpci“ stojí opravdu za to! Být vámi, na tuhle hodinu si počkám! Po klidném rozjezdu vám na konec sice ještě pěkně naloží pár kopců, ale rozhodně se s nimi nudit nebudete!

Tak přesně takový bude již 7. ročník oblíbeného Nestlé Fitness WELLNESS MARATHON v O2 ARÉNĚ! Co vy na to? Strávíte sobotu 17. května u televize, a nebo se v duchu motta: Využij svůj den! necháte inspirovat tímto skvělým programem a přijdete si zacvičit? Nevím jak vy, ale já už mám vybráno! Přeji všem hezkou zábavu a hlavně si užijte ten pocit ze skvělého a aktivního dne! Kompletní program akce naleznete na www.wellnessclub.cz  Vstupenky za 490,-Kč zakoupíte v síti Sazka Ticket, www.sazkaticket.cz

Placená inzerce 

 

text: Vanda Šulcová v rámci propagace www.wellnessclub.cz – 08. 05. 2008, 19.59:54

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist