Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Jak se opalovat v létě 2015?

Nová koncepce zdravého opalování Dr. GAYE je založena na biologické ochraně kůže a tvorbě kožního barviva. Tato koncepce podporuje přirozený proces adaptace kůže na sluneční záření a preventivně působí proti slunečním alergiím, předčasnému stárnutí kůže a snižuje riziko vzniku nádoru kůže.
„Vycházíme z toho, že nejlepší ochranou proti nežádoucím účinkům slunečního záření je hnědé barvivo, které si člověk sám vytvoří při pobytu na slunci. Toto barvivo se harmonicky propojí s dalšími složkami jako je kožní imunitní systém, kožní metabolismus a fyziologie kůže a vytvoří komplex zvaný biologický ochranný faktor (BOF). Biologický ochranný faktor posiluje adaptační schopnost a přirozenou ochranu kůže na slunci, aniž by omezil nebo zabránil její funkci. Naopak, podporuje kůži plnit svou metabolickou a fyziologickou úlohu a pomáhá bránit se před vznikem sluneční alergie, předčasnému stárnutí či vzniku kožních nádorů,“ říká MUDr. Papa GAYE.

Kariten Oil je přípravek, který urychluje a usnadňuje zhnědnutí kůže a chrání před nežádoucími účinky slunce. Obsahuje shea olej, palmový olej, levandulový olej a je obohacen o vitamínE. Má vysoký biologický ochranný faktor 89% a nízký fyzikální ochranný faktor 2-3. (Většina opalovacích krémů není založena na biologickém ochranném faktoru a uvádí jen fyzikální ochranný faktor.) Kariten je určený pro všechny typy pokožky. Pomáhá především lidem, kteří trpí na ekzémy, jsou citliví na slunce, dětem a jedincům s chronickým onemocněním kostí nebo kloubů. Kůže je po používání tohoto oleje hebká a nádherně opálená, a to i při zkrácené délce pobytu na slunci. Není třeba tělo dlouho vystavovat přímému slunečnímu záření, kůže se opálí i ve stínu.

MUDr. GAYE doporučuje používat Kariten Oil jako přípravu na letní sluneční záření již od května před každým pobytem na slunci. „Opatrnost je však na místě, zvláště při pobytu v teplých krajinách a v prvních třech dnech opalování, než si pokožka vytvoří barvivo a ochranný film. První tři dny se opalujte od 8. do 10. hodiny bez omezení a mezi 10. a 11. hodinou maximálně 30 min. Mezi 11. a 15. hodinou není vhodné se vystavovat slunečnímu záření. Další dny doporučuji opalovat se maximálně dvě hodiny dopoledne od 8. do 11. hodiny a maximálně dvě hodiny odpoledne až po 15. hodině. A nezapomínat na pitný režim,“ upozorňuje MUDr. GAYE.

 

13. 05. 2015, 18.03:28

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist