Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Jak pečovat o pleť v zimě

 Eva Medovy balzam na rty je k dostani v lekarnach, retezci drogerii Schlecker a na internetu napr. na www.eva-shop.cz

A už je to tu zase. Venku nevlídno a mráz. A naše pleť dostává pořádně zabrat. Možná pomohou speciální přípravky a nejen babské rady, co myslíte? 

Péče o pleť v zimě v pěti bodech 

Při pobytu na mrazu omezíme přípravky, jež pokožce dodávají vláhu, a nahradíme je vysoce mastnými krémy, které ji chrání. Ty opravdu výkonné by měly mít označení "could weather".

Pozor na přechody z tepla do mrazu a naopak, které vedou k popraskávání drobných cévek, jež se pak v obličeji objeví jako nehezké "červené žilky" (a už nezmizí).

Po návratu z nehostinného počasí pleť dobře očistíme, ošetříme  regeneračním krémem, odborníci doporučují dopřát i zklidňující masku.

Nepříznivým počasím bičovaná pokožka potřebuje více výživy než jindy. Pokud to nezvládneme běžným jídelníčkem, je údajně dobré použít potravinové doplňky.  

Sluneční paprsky jsou sice v zimě jako by mírnější, ale i tak pozor na ně. Na horách je nutné používat krémy s vysokým faktorem proti UV A i UV B záření, pro všední dny by měl stačit faktor obsažený v již zmíněných spec. krémech.

Nepřehlédněte

Bližší info o produktech se dovíte, když najedete myší na obrázek.

A jaké přípravky používáte vy? Napište nám na adresu redakce. Děkujeme.

 

15. 01. 2012, 01.29:19

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist