Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Jak na podzimní deprese?

BohemiaJacobs Krönung vám představuje novou generaci rozpustné kávy Millicano - spojení jednoduchosti přípravy rozpustné kávy a plnou chuť a vůni kávy mleté, které je dosaženo díky přídavku velmi jemně mletých kávových zrn. Jednoduchá příprava a úžasně plná chuťFigaro na podzim přichází s novinkou Tatiana Čokoládový mix
fitnesscoffee.jpgApple Crumble Latte Starbucks pro své zákazníky připravil jedinečnou kolekci hrnků a termohrnků

Potěšte sebe i své přátele během podzimních dní  chutnou laskominou …

Smetana a paprika jsou v pořadí již čtvrtou a pátou příchutí v řadě tyčinek Bohemia. Stejně jako slané, sýrové a bramborové jsou i nové Tyčinky dozlatova pečené a díky tomu neztrácí svou ojedinělou křehkost. Paprika vás potěší svou jemnou chutí, smetanové tyčinky uchvátí svým výrazným aroma.

Jacobs Krönung vám představuje novou generaci rozpustné kávy Millicano - spojení jednoduchosti přípravy rozpustné kávy a plnou chuť a vůni kávy mleté, které je dosaženo díky přídavku velmi jemně mletých kávových zrn. Jednoduchá příprava a úžasně plná chuť nového Millicana vás  dokonale obmotá kolem hrnečku. Vychutnejte si výraznou chuť a bohatou vůni typickou pro mletou kávu, ale bez kávové sedliny!

Figaro na podzim přichází s novinkou Tatiana Čokoládový mix, ve kterém  najdete pohromadě hned tři druhy oblíbených pralinek. Na své si tak přijdou milovníci mléčné, hořké ale i bílé čokolády. Ti si samozřejmě budou moci stále vychutnat i lahodný nugátový krém uvnitř pralinky a tolik typický lískový oříšek, na který jsme všichni zvyklí. Tatiana Čokoládový mix v sobě zkrátka spojuje léty prověřenou klasiku namixovanou s vynikající hořkou a bílou čokoládou. Navíc bílou pralinku od Tatiany najdete pouze v „čokomixu“.   

FITNESS COFFEE® obsahuje kvalitní kávu praženou ze zrn arabica a robusta obohacenou o 16 léčivých bylin – yerba maté, lékořice, máta peprná a sladká, skořice, hořký a sladký pomeranč, zázvor, kardamon, citrónový sporýš, čínský badyán, zelený anýz, hřebíček, rhodiolarosea, kurkuma, lístky zeleného čaje.

Starbucks pro své zákazníky připravil spousta skvělých nápojů a také jedinečnou kolekci hrnků a termohrnků, které se výborně hodí pro domácí použití a zároveň jsou i skvělým dárkem. Tématem nové kolekce jsou podzimní motivy.

 

22. 09. 2012, 13.10:57

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist