Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Jak Košař: REEBOK FITNESS SENSATION 2016 - úžasný sportovní zážitek

Jak Košař: REEBOK FITNESS SENSATION 2016 - úžasný sportovní zážitek

Rozhodnul jsem se, že tento rok si "užiju" své  narozeniny 24.června netradičním způsobem. Tedy žádná obvyklá párty a obžerství, ale začnu tak nějak pozitivně a nejlépe sportovně. Obhlížel jsem na netu sportovní akce v zaujala mě na serveru AEROBIC.CZ sportovní událost Reebok Fitness Sensation 2016 v klubu SaSaZu - spojení hudby, DJ párty a cvičení, kdy se střídají různé formy dynamického intenzivního cvičení a také rozličných jógových směrů.

První část měla probíhat v pátek a jmenovala se FITNESS PARTY HARD. Druhá část pokračovala sobotou a měla příznačný a vše definující název YOGA SENSATION. Co více by si člověk mohl přát, než dvoudenní sportovní festival, kde si za doprovodu DJ’s a živé hudby zacvičíte s předními lektory české i světové fitness scény, že?! Tak bylo rozhodnuto. Znáte to takové to správné tušení, kdy si říkáte: "to je ono"?

V pátek mě hned ráno přivítal úžasný slunný den. Cesta do Prahy byla bezproblémová, jako by slunce vlilo do řidičů dobrou náladu, jelo se krásně, nikdo nebláznil, všichni jeli ukázněně a cesta rychle ubíhala. Prostě super. Klub SaSaZu najde každý snadno na Bubenském nábřeží na Praze 7. Takže brnkačka. Hned jak jsem vjel do areálu, byl už z dálky vidět obrovský venkovní stan REEBOK a prodejnička REEBOK. Krásně a stylově vyzdobený klub SaSaZu byl nepřehlédnutelný a před vchodem stál modrý MINICOOPER s obrovskou plechovkou energiťáku REDBULL.

Jak Košař: REEBOK FITNESS SENSATION 2016 - úžasný sportovní zážitek

Tak paráda, řekl jsem si. Na vstupu samé usměvavé hostesky a vůbec celý servisní tým byl profesionální - nešetřili úsměvy a ochotně vysvětlovali, kam jít do šatny a kam na....však víte co. Prostě tak to má být. Sál se za několik desítek minut zcela zaplnil a přivítala nás skvělá moderátorka a sportovkyně Hana Mašlíková. Hned na začátek se nás ujal André Reinders rozjel Reebok Sensation Warm Up! No a pak už následoval jeden fitness trénink za druhým, prokládané pauzami na osvěžení. Vyzkoušeli jsme si všichni Les Mills BODYATTACK® s Kristin Anderson, dále Les Mills GRIT® - Szymonem Wesolowskim & Filipem Kulštrunkem,  pak následoval Stretch Effect se Simonou Kalousovou & Kateřinou Kulštrunk, poté Les Mills BODYCOMBAT® s Riou Hrušovskou a Filipem Kulštrunkem a na závěr cvičení přišel na řadu The Warrior Workout UFC® s André Reindersem. Prostě pecka. V úplném závěru nás čekalo překvapení. Na jeviště "přilétli" Batman a Superman a všichni jsme se do sytosti vyblbli při jejich improvizovaném souboji. Prostě super zakončení večera. Se skvělým pocitem a náladou jsem se doplazil do hotelu a usnul ani nevím jak.

Druhý den ráno čekalo na návštěvníky FITNESS SENSATION několik překvapení. První bylo hned venku před klubem. Tam vyrostl vedle stanu REEBOK také REEBOK FREE GYM, kde se mohli "zničit" začátečníci i pokročilí sportovci pod odborným vedením Zdeňka Weiga, průkopníka CROSSFITU v Čechách a američana Joey Scafidiho.

Jak Košař: REEBOK FITNESS SENSATION 2016 - úžasný sportovní zážitek

Uvnitř klubu čekalo na návštěvníky další překvapení - a sice luxusní yogamatka zdarma pro každého jogína. Osobně jsem v sobotu po náročném pátečním cvičení zvolil "jogínský den" a musím říci, že to od pořadatelů byl skvělý tah. Sál se opět rychle zaplnil a přivítaly nás Veronika Carmanová & Katarína Mikulandová s Yin&Yang Flow Yogou.

Přiznám se, že jsem byl na několika jógových hodinách, ale toto nesnese srovnání. Paní Veronika i paní Katarína jsou opravdovými profesionálkami ve svém oboru a zážitek z jejich jógové hodiny mi na dlouho utkví v paměti. Na lekci nám hrál nejen DJ, ale dokonce si přivedly vlastního klávesistu, který jej dokonale doplňoval a jejich podání jógy bylo srozumitelné i pro laika. Prostě respekt těmto dámám. Po Yin&Yang Flow Yoze následovala Focus Back Spirit Yoga s Patricií Thielemann, dále Joyful Yoga s Vladimírem Mikulášem, pak RAdiantly Alive Vinyasa s Sannou Yogini, potom Spirit Yoga opět s  Patricií Thielemann, dále Poweryoga Be yourself!  s naším Václavem Krejčíkem, Jakubem Šambergerem a Kateřinou Bílkovou, pak Les Mills BODYBALANCE® s Kristin Anderson a na závěr Mystic Shakti Flow se  Zuzanou Klingrovou. To bylo takové ukončení dne a večer následovala YOGA PARTY NIGHT.

Večer začal s Bhakti Vinyasa Flow - Sanna Yogini a dále se o nás starali Chillout Flow Yoga - Adriana Seidler a Michaela Hluchová , také jsme si malunko zatančili Trance DJ Dance s Markétou Faustovou a závěrečnou meditací provedli účastníky Zuzana Klingerová s Václavem Krejčíkem . Na úplný konec se rozjela od 23:30 Yoga After Party. Prostě snovej sportovní víkend. Všichni účinkující byli na slovo vzatí profesionálové, kteří z nás "vymačkali" maximum.

Musím říci, že mi celá akce dala hodně. Nejen poučení a inspiraci, ale také nový náboj pro další rozvoj. Děkuji  Marcele Macákové z www.aerobic.cz za pozvání a příští rok je pro mě FITNESS SENSATION 2017 jasná volba. 

 

29. 06. 2016, 17.37:51

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist