Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Jak jste s námi prožili Dětský den v Satalicích?

Dětský den se konal ve Sportareálu Satalice 1.6.2008 a byl plný soutěží, her a zábavy. Děti měly možnost zaskákat si v nafukovací atrakci, ale hlavně soutěžily: mohly si vyzkoušet všechny aktivity, které jsou ve Sportareálu Satalice k mání a to tenis, fotbal, aerobik formou soutěže „ONE IN GROUP“ pod vedením zkušené trenérky Mirky Hadrbolcové,  a následně relaxovat na gymnastických míčích a v různých jogínských pozicích… Sport jsme nejen vykonávali, ale také malovali ve Studiu sportu, pohybu a relaxace, zde jste si také mohli prohlédnout výtvarná dílka uměleckého kroužku Šikulka. Jednou z disciplín byly také soutěže dobrovolných hasičů, kteří se stali velmi oblíbenými zejména ve chvíli, kdy nás v tento perný a sluneční den zchladili ledovou sprchou.

V odpoledních hodinách se tahala tombola o zajímavé ceny a byly vyhlášeny výsledky soutěže „ONE IN GROUP“ i celého Dětského dne – malou pozornost dostal každý, kdo se zúčastnil – plyšové zvířátko a medovník ti nejlepší !

Všem dětem i jejich rodičům děkujeme za účast a těšíme se na shledanou na další akci pořádané sdružením „Děti fitness, aneb sportem proti drogám“, nebo na hodinách ve Studiu Satalice. Více viz www.detifitness.cz.

 

 

text: sekretariát Děti fitness, foto: www.satalice.eu – 06. 06. 2008, 19.41:19

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist