Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Jak docílit bílého úsměvu

Egyptská farmaceutická a kosmetická společnost EVA COSMETICS představuje inovované EVA Bělicí zubní pudry, které nejenže efektivně odstraňují žluté zabarvení zubů a plak, ale zároveň preventivně působí proti zánětu dásní, paradentóze, krvácení dásní, pomáhají odstranit zubní kámen a desinfikují ústní dutinu. EVA Bělicí zubní pudry bělí zuby do přirozené barvy zubní skloviny a nepoužívají k bělení agresivní chemické bělící látky a jako jediné na trhu při použití jemně pění!. Při pravidelném použití bezpečně bělí zuby až o dva odstíny, přičemž účinek je ověřen stomatologickou studií. K dispozici jsou čtyři varianty – fluor, mentol, meswak a hřebíček.

Jak docílit bílého úsměvu

Zubní pudr se vyrábí od roku 1953. Unikátní výrobní postup je pečlivě utajován a na neustálém zlepšování kvality se spolupracuje s předními zahraničními odborníky a stomatology. Eva Bělicí zubní pudry obsahují až 19 látek působících blahodárně na zdraví ústní dutiny a chrupu. Při čištění zubů se z pudru například uvolňuje aktivní kyslík, jenž narušuje a rozkládá usazeniny a ničí bakterie, osvěžuje ústa a jemně pění. Mořská sůl také zajišťuje přirozené bělení a dentální prášek má vysoký leštící účinek. Bělící efekt o 1-2 odstíny tedy není dosažen pomocí abrazivních částic!  Péči o zuby věnuji velkou pozornost. Pravidelně proto používám i Eva bělící zubní pudr a jsem s ním velmi spokojená. Pomáhá mi udržovat zuby zdravé bílé a lesklé. Eva pudry obsahují přírodní látky, které pomáhají i pro zdraví dásní," říká moderátorka a herečka Eva Decastelo.

Aplikace Eva Bělicích zubních pudru je velmi jednoduchá. Používají se stejně jako zubní pasta. Pro co nejšetrnější působení doporučujeme k čištění používat měkký zubní kartáček. EVA Bělicí zubní pudry při použití jemně pění.

Kosmetika na Aerobic.cz:

  1. Sluneční ochrana pro rok 2012
  2. Poruchy pigmentace kůže
  3. Jak pečovat o pleť v zimě
  4. Voňavé a barevné léto 2012
  5. Jak být krásná v létě
  6. Oriflame radí: Co zabalit na dovolenou do kosmetického kufříku
  7. Voňavé vánoční dárky: Parfémy a toaletní vody
  8. HairCare Philips: Dokonalý styl, zdravé vlasy
  9. Nivea: historické milníky oblíbené kosmetické značky
  10. Budem stokrát krásnější....
 

14. 05. 2013, 21.08:34

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist