Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Ivana: Za dvacet dní s Nutrendem jsem bez problémů zhubla 2 kg

Od společnosti Nutrend jsem na zkoušku dostala dva výrobky na hubnutí, abych je mohla na vlastní kůži vyzkoušet a podělit se o svůj názor. Před létem jsem to ocenila a ihned se do toho dala.Ivana: Za dvacet dní s Nutrendem jsem bez problémů zhubla 2 kg

První výrobek je Fat Direct, který hlavně omezuje chuť k jídlu a navozuje pocit nasycení. Dávkuje se osmi tabletami denně, 4 ráno a 4 před obědem. Hned první den, co jsem si tablety vzala, jsem si šla večer zacvičit Piloxing a měla jsem pocit, že se více potím, jako po carnitinu.
Celé balení vystačilo na 20 dní, omezení chuti k jídlu jsem pociťovala hlavně večer, kdy to bylo nejvhodnější.

Druhým výrobkem byl proteinový nápoj T-Meal Fruity s příchutí ledová káva, mojí oblíbenou. Ten slouží jako náhrada jednoho jídla, podle mých zkušeností je nejlepší si dát nápoj místo večeře. Tím, že jsem měla trochu omezenou chuť na jídlo, tak se mi to velmi hodilo a neměla jsem pocit hladu.

Asi po třech dnech bylo znát, že mi "splasklo" bříško a při pravidelném cvičení jsem měla za 20 dní pití T-Mealfruity dole 2 kg. Nadále budu zkoušet výrobky Nutrend, které jsem skvěle dostupné na internetu i ve fitness a mají výbornou chuť.

Poznámka redakce: Ivana holduje Pole dancing (viz foto).

 

04. 01. 2014, 16.58:07

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist