Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Ivana Kožmínová o ME 2016 ve sportovním aerobiku

Ivana Kožmínová o ME 2016 ve sportovním aerobiku Ivana Kožmínová o ME 2016 ve sportovním aerobiku
Ivana Kožmínová o ME 2016 ve sportovním aerobiku Ivana Kožmínová o ME 2016 ve sportovním aerobiku

Účast na mistrovství Evropy v Karlových Varech byla pro všechny závodníky i trenéry Maniaku velkým zážitkem. Získat titul mistrů a být při tom na jednom pódiu s evropskou a potažmo i světovou aerobní špičkou je zážitek, který se nedá ničím nahradit.

Mnohé ze závodnic byly vůbec poprvé na mezinárodním šampionátu a dost často si asi připadaly jako Alenka v říši divů. To vše bylo umocněno velkým pódiem, světly, kamerami a velmi hlasitými fanoušky, nejen z vlastních řad.

Nebylo pro nás jisté, zda titul z loňska obhájíme, ale věřily jsme v to a daly do toho vše. Ale i přesto, že nám šlo o hodně, braly jsme vše s humorem a mírným nadhledem, protože si pořád uvědomujeme, že je to "jen" sport, koníček a vášeň.

A proto před každým výstupem na pódium jsme si zakřičely klubový pokřik, který nás povzbudí a hlavně uvolní " Hlavně se z toho nepo...t !" (smích)
 
Poprvé v kategorii kadet muži startoval Radek Dvořák, který získal po urputném boji překrásné 2.místo. Pro Radka to bylo super nakopnutí a bude se snažit na říjnovém mistrovství světa ve Vídni zaútočit na medaili nejvyšší.

Na úspěchu týmu i Radka mají velký podíl trenérky Ivana Kožmínová a Veronika Severová:  „Určitě je to velký úspěch, který ukazuje, že jdeme sice pomalu, ale správnou cestou ."

Organizačně bylo mistrovství zvládnuto perfektně a náš obdiv patří celému organizačnímu týmu. Vše probíhalo hladce, žádný problém nebyl problém, a proto se už těšíme do Vídně a budeme makat na tom, ať si odvezeme co nejlepší umístění.

 

01. 06. 2016, 18.18:53

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist