Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Iva Málková, Jana Dostálová, Zuzana Málková, Martin Pávek, Hana Málková: Nakupujeme s rozumem, vaříme s chutí

Pokračování edice Hubneme s rozumem a bestselleru Hubneme s rozumem tvořivě  přináší tentokrát komplexní návod k aktivní tvorbě jídelníčku. Chroničtí dietáři vědí, že není takový problém zhubnout, jako si váhové úbytky udržet. Kniha je proto univerzálním průvodcem pro všechny, kteří chtějí hubnout s rozumem a přitom si pochutnat, pro ty, kteří si chtějí váhu udržet, i pro ty, kdo s váhou problémy nemají, ale chtějí žít zdravě.Iva Málková, Jana Dostálová, Zuzana Málková, Martin Pávek, Hana Málková: Nakupujeme s rozumem, vaříme s chutí

PhDr. Iva Málková

Věnuje se problematice snižování nadváhy od roku 1978. V roce 1990 založila společnost STOB (Stop obezitě) a vypracovala efektivní metodu redukce váhy, jejíž účinnost je prověřena účastníky kurzů STOB a vycházejí z ní knihy  edice Hubneme s rozumem. Díky této metodě zhubly již desítky tisíc potřebných.
 
Prof. Ing. Jana Dostálová, CSc.

Pracuje na VŠCHT, kde přednáší Potravinářské zbožíznalství a Technologii přípravy stravy.  Je  nejen autorkou mnoha set vědeckých a odborných prací, ale umí srozumitelnou formou předat své znalosti i široké veřejnosti formou přednášek a příspěvků v tisku, rozhlasu i televizi.

Na knize zejména receptové části se dále podílely  Bc. Martin Pávek a Bc. Hana Málková a Bc. Zuzana Málková.

Objednávky na www.stob.cz.

 

19. 12. 2012, 09.12:50

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist