Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

II. narozeniny Sportareálu Satalice

Slavnostní odpoledne zahájil pan Jiří Macháček.  Zároveń jste se mohli  začít věnovat soutěžím pro děti i disciplínám pro zdatnějšíí.  Připravené  byli - střelba z luku a paintballové pistole, shazování kuželek a strašidelná stezka a turnaj v tenisu a minifotbale pro smíšená družstva.

Autogramiáda pana Macháčka v salonku restaurace a předání nového hasičského vozu satalickému Sboru dobrovolných hasičù náměstkem primátora panem Rudolfem Blažkem za účasti médií.

Přestřižení slavnostní pásky nového spinningového studia – Jiří Macháček a Jiří Habura - zároveň jste mohli  prvními, kdo nasedli na nová spinnigová kola s Jiřím Haburou. Nyní si můžete svou lekci spinningu vyzkoušet dle platného AKTUÁLNÍHO ROZVRHU

Ukázka létajících maket letadel a vrtulníkù. Své makety předvedli modeláři z LMK Albatros a pan Štěpán Škorpil.

Vyhlášení vítězů  turnajů, slavnostní sfouknutí svíček na narozeninovém dortu a losování tomboly ze soutěžních lístků. Vylosovaný výherce dostal jako odměnu mohutný zážitek pro celou rodinu od firmy Auto JARO s.r.o. - jízda BVP - bojovým vozidlem pěchoty.

V rámci narozenin k tanci a poslechu hrála kapela"Klasickej postup". V okénku rychlého občerstvení bylo možné směnit svůj soutěžní lístek lístek za buřta, kterého bylo možno opéct  na táboráku k tomu zapáleném.  Od 14 do 19:00 hod. bylo pro návštěvníky otevřeno wellness studio – sauna a whirpool. 

 

text: Sportareál Satalice – 01. 11. 2009, 09.52:49

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist