Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Hvězdy sportovního českého aerobiku

Pro ženský magazín Zena-in.cz jsem připravila stručný článek na obsáhlé téma: Olga Šípková a její následovníci aneb Nejznámější tváře českého aerobikového nebe.Hvězdy sportovního českého aerobiku

Počáteční radost, že přispěji k dalšímu zviditelnění sportu a hlavně jeho aktérů, kteří si to zaslouží, se proměnila v noční můru. Nevěděla jsem, jak to udělat, aby člověk dostal do jednoho článku všechna ta jména, která by tam měla být...

  • Z původní délky, jež by mohla být s trochou nadhledu srovnatelná s románem Vojna a mír, jsem ubírala a ubírala, až se dostala k finální podobě.

Kdo sleduje dění kolem aerobiku delší dobu, pamatuje si, že stránky www.aerobic.cz vznikly na přelomu let 1997/98 a že jsem na nich věnovala vždy velký prostor právě závodníkům sportovního aerobiku.

  • S většinou se znám – s těmi ostřílenými osobně, s mladšími pak přes facebook.

Vědí, že na www.aerobic.cz mají vždy dveře otevřené. Stačí napsat, nebo přímo vložit fotografie - a vždy se postarám o jejich propagaci. Jenže najednou tu byl omezený prostor a i když jsem se radila s těmi nejpovolanějšími, stejně mám pocit, že za dobrý skutek bude následovat spravedlivý trest, jak se říká. Někdo se zkrátka může cítit nedoceněn. Proto hned hlásám, že www.aerobic.cz je tu stále pro všechny a že v rámci možností budu nejen vytahovat z archivu historické poklady, ale společně s vámi tvořit i ty nové. Tak se zapojte :-)

Sportovní aerobik na Aerobic.cz

Článek na Zena-in.cz

 


Velká vánoční soutěž na Zena-in.cz o dvacet tisíc korun, vouchery, telefony a další skvělé dárky

 

Velká vánoční soutěž na Zena-in.cz

 

text: Marcela Macáková – 25. 10. 2013, 09.36:34

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist