Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Hvězdný Starbucks

Víte, že Starbucks, svého času jediná kavárna v Seattlu, je nyní všudypřítomná a je vedoucím místem, kam lidé zajdou na kávu. Částečně díky silným globálním prodejům a úspěchu sezónních nápojů – jako například Pumpkin Spice Latte, okolo kterého je vždycky velký rozruch – se mohl Starbucks těšit z dalšího rekordního roku 2013. Společnost také rozšiřuje své působení do dalších odvětví, a to mezi čajové bary a čerstvě lisované džusy (v USA), a nadále pracuje na zlepšení kvality nabízeného jídla a zlepšení digitální propracovanosti svých provozů. Kromě výše zmíněných úspěchů se Starbucks zařadil na čtvrté místo v oblasti sociální zodpovědnosti a patří mezi top 10 společností v hodnocení kvality řízení a inovací.

Starbucks

Nyní k dostání trojice nápojů typu Macchiato – zákazníky velmi oblíbené Caramel Macchiato v průběhu letošního jara doplní dvě novinky: Hazelnut Macchiato a Vanilla Macchiato. Všechny milovníky zrnkové kávy zaručeně potěší návrat zrnkové kávy Starbucks® Tribute Blend™ s tóny tmavých višní v čokoládě. Nenechte si také ujít hravou kolekci hrnků a termohrnků. Jarní nabídka platí od 11. března do 18. května 2014.

Nová nabídka Starbucks je určena nejen pro fanoušky kávových nápojů, ale i pro ty, kteří dávají přednost sladkým lahůdkám. Čtyři na jazyku se rozplývající variace dezertu Cheesecake – klasický, borůvkový, jahodový a malinový – vytvoří dokonalou souhru chutí spolu s šálkem kávy.

 

25. 03. 2014, 20.43:25

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist