Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Holmes Place oslavila 5. narozeniny

Účast řady prominentních klientů ozdobila páté narozeniny českých klubů Holmes Place, jejichž oslava se konala v pátek 20. listopadu na pražské Občanské plovárně.

Slavnostním večerem prováděl pětiletý moderátor Jakub Kment v doprovodu svých starších kolegů, manažerů klubů Holmes Place Jakuba Wurzela a Štěpána Kmenta. Ze známých osobností byli přítomni např. Kateřina Kristelová, Renata Langmannová, Martina Dvořáková a Lukáš Lízánek nebo Libuška Vojtková.

Během akce byl pro hosty připraven bohatý program na téma eat well, move well & feel well.  Hosté měli možnost ochutnat delikátní pokrmy od špičkových kuchařů z Občanské plovárny, vyzkoušet skvělá vína nebo sledovat barmanskou show. K vrcholům večera bezesporu patřila i exhibice profesionálních tanečníků Adély Němečkové a Ondřeje Nádvorníka. Součástí programu bylo též představení relaxační masáže bambusovými holemi, líčení, hairstyling, tombola a ohňostroj. Pro hosty byla připravena tombola, v níž bylo možné vyhrát letenky společnosti Air France, produkty značky Braun nebo relaxační služby Holmes Place. Díky příspěvkům do tomboly se podařilo vybrat 76 200 Kč, které poputují na podporu občanského sdružení Parent Project. Celý večer také návštěvníci hlasovali v rámci nadace Live Well Foundation pro kandidáty o dotované členství v Holmes Place.

 

23. 11. 2009, 16.41:08

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist