Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Holmes Place Academy nabízí kurzy pod vedením špičkových lektorů

Holmes Place Academy je zcela nový projekt instituce, která spojuje vzdělávání se zdokonalováním tělesné i duševní kondice. Programy akademie jsou určené laikům i profesionálům, zvláštní pozornost je věnována rodičům s dětmi, ale na své si zde přijde určitě každý, kdo se chce něco naučit a upřednostňuje návštěvu kurzů v menším počtu klientů.

Holmes Place Academy nabízí kondiční a sportovní lekce, široké spektrum tanečních hodin, výuku správné péče o tělo, ale také jógu nebo kurs první pomoci. Děti mohou využít kurzy různých tanečních stylů, baletu, nejmenší pak např. hrátky s bubny. Nastávající maminky se zde mohou naučit poporodní porodní pilates nebo vše potřebné k sestavení optimálního plánu domácího cvičení. Zajímavým lákadlem pro zájemce o taneční průpravu může být např. lekce baletu pro začátečníky i pokročilé pod vedením primabaleríny Adély Pollertové, ale i lekce společenského tance, které povede Alice Stodůlková. Za zmínku stojí určitě i lekce Rope skipping, jež učí přímo mistryně světa Adrienn Bánhegyi. Myšleno je i na zdraví a správnou výživu. Navštěvovat je zde možno též kurzy správné výživy vedené Ing. Petrem Havlíčkem a koho bolí krční páteř, ocení cvičení metodou Spiraldynamik.

Výhodou Holmes Place Academy není jen vzdělávání. Ocení ji každý, kdo nerad chodí do posilovny, dává přednost skupinovému cvičení před osobním trenérem, ale zároveň nestojí o otevřené studiové lekce. Akademie poskytuje odborný dohled špičkových lektorů, individuální péči cíleně zaměřenou na konkrétní požadavky klienta, vývoj jednotlivých lekcí a postup podle toho, jak se skupina vyvíjí. Nabídka kurzů se bude permanentně rozšiřovat. Aktuální rozvrh kurzů, které poběží od února 2011, naleznete na www.holmesplaceacademy.cz.

 

08. 01. 2011, 12.22:54

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist