Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Grilovací sezóna startuje v KFC!

Grilovací sezóna startuje v KFC!Grilovací sezóna startuje v KFC!Grilovací sezóna startuje v KFC!

KFC přináší na letní období šťavnaté grilované kuřecí maso v oblíbených sendvičích, tortillách i salátech a představuje tak lehkou alternativu pro všechny, kdo se chtějí dosyta najíst a přitom se necítit těžce. Maso je připraveno v marinádě podle nové receptury a přináší jedinečné chuťové zážitky.

Grilování neodmyslitelně patří k létu, a proto KFC svou nabídkuobohacuje o grilované produkty právě v tomto období. Příprava čerstvě marinovaného kuřecího masa probíhá v sofistikovaném grilu, jež maso tepelně upravuje pomocí páry a nepoužívá tedy žádný přidaný tuk. Maso tak zůstává nesmírně chutné a šťavnaté a uchovává si veškeré nutriční hodnoty. Nová pikantní marinádatvořená směsí koření kombinujícínapříklad pepř, kmín a chilli s tónyskořice, koriandru či hřebíčku, masu dodává nezaměnitelnou chuť.

Jako ideální propojení grilování, léta a zábavy připravuje KFC velkou letní piknikovou party, jež se uskuteční 31. července a nabídne všem účastníkům bohatý program plný tance a lahodného kuřecího masa z grilu. Bližší informace o akci se dozvíte brzy prostřednictvím sociálních médií.

 

15. 07. 2015, 13.17:18

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist