Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Gillette Venus Breeze soutěž o nejkrásnější nohy!

Kdo z českých celebrit má nejkrásnější nohy? U příležitosti uvedení nového dámského holicího systému Gillette Venus Breeze, byly  představeny finalistky soutěže o nejkrásnější nohy českých celebrit. Jsou jimi Lucie Váchová, Kateřina Kristelová a Petra Faltýnová. Finalistky byly vybrány odbornou porotou, ale o vítězce rozhodne široká veřejnost. Hlasování bude probíhat formou SMS. Obdobnou soutěž pořádala značka Gillette již před dvěma lety v USA a vítězkou se stala známá zpěvačka Mariah Carey.

V odborné porotě zasedli: desetibojař Roman Šebrle, populární herec Maroš Kramár, stylistka Viola Fetisová, vizážista celebrit Kája Pavlíček, fotograf Adolf Zíka a David Huff, dvojnásobný mistr světa v aerobiku, který je předsedou poroty. S nabídkou účastí v soutěži byla oslovena řada celebrit, modelek, hereček, tanečnic, moderátorek a zpěvaček, ale i sportovkyň. Podmínkou byly nejen krásné nohy, ale i ochota se soutěže zúčastnit. Porota následně vybrala tři finalistky: Lucii Váchovou, Kateřinu Kristelovou a Petru Faltýnovou. 

„Byla jsem velmi překvapená a potěšená zároveň, když jsem se dozvěděla, že jsem postoupila až do finále“, komentovala Kateřina Kristelová. „Postup do finále a vůbec možnost se této soutěže zúčastnit mě velice těší“, uvedla  Petra Faltýnová. „Nejdříve jsem byla trochu překvapená, že se u nás takováto soutěž koná, ale jsem velice ráda, že jsem mohla postoupit až do finále a těším se na hlasy, které mi, jak doufám, veřejnost zašle“, komentovala Lucie Váchová.

O vítězce soutěže rozhodne široká veřejnost, která může finalistkám zaslat svůj hlas formou SMS v termínu od 13.3.2008 0:00 hod. do 31.5.2008 24:00 hod. na telefonní číslo 731 441 331 ve tvaru TIP*VENUS1, TIP*VENUS2 nebo TIP*Venus3. Hlasování bude anonymní, hlasující zasílají finalistkám hlas na základě fotografie detailu nohou, která bude označena pouze číslem. Cena 1 SMS odpovídá standardní ceně dle tarifu hlasujícího. Pro hlasující jsou připraveny atraktivní ceny.

Mají možnost vyhrát atraktivní letecký „all inclusive“ zájezd pro 2 osoby s pobytem ve čtyřhvězdičkovém hotelu Sunny Club Mariqueen na populárním ostrově Djerba,  který do soutěže věnoval partner projektu, cestovní kancelář Sunny Days. Dalších deset hlasujících obdrží nový holicí sytém Gillette Venus Breeze. Finalistky soutěže si budou moci zájemci prohlédnout na www.gillettevenus.cz, která bude k dispozici od 1. dubna 2008 anebo v tisku, kde budou prezentovány v rámci propagace soutěže. Vítězka soutěže bude slavnostně vyhlášena a představena 5. června 2008.

 

29. 03. 2008, 16.26:50

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist