Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Fotograf Goran Tačevski a NESCAFÉ® Dolce Gusto®spojují krásu černobílé fotografie s jedinečným uměním espresso kávy

NESCAFÉ®  Dolce Gusto®  představuje inspirativní spojení moderního umění a espresso kávy. Na začátku ledna roku 2015 spustí online fotografickou soutěž pro všechny milovníky černobílých snímků a kávy. Patronem projektu a porotcem soutěže se stal uznávaný módní fotograf, několikanásobný držitel cen z festivalu v Cannes, Goran Tačevski. Sám GoranTačevski podpoří projekt ikonickými černobílými fotografiemi, které se stanou inspirací pro ostatní soutěžící.Vítězné fotografie budou následně vystaveny v síti multikin v České republice i na Slovensku. Autoři vítězných snímků se mohou těšit na osobní setkání s Goranem Tačevskimv jeho ateliéru.

NESCAFÉ®  Dolce Gusto®  klade velký důraz na jedinečnost, inovativnost, hravost a neotřelý přístup, intenzivně je spojeno zejména s moderním uměním. Každoročně uvádí designové limitované edice, ve kterých spolupracuje se světovými ikonami napříč uměleckými sférami. V minulosti se jednalo o módní návrhářku Agathu Ruiz de la Prada, katalánského módního návrháře CustoDalmau či streetartového umělce BillyhotheArtist.

Výstava vítězných černobílých fotografií „Espressivní fotosoutěže“NESCAFÉ®  Dolce Gusto® ovládne česká multikina

Projekt odstartuje 5.1.2015 soutěžní aplikací na Facebookovém profilu NESCAFÉ®  Dolce Gusto®. V tento den bude současně odhaleno pět ikonických černobílých fotografií patrona a porotce soutěže, Gorana Tačevskeho, které se stanou inspirací pro ostatní soutěžící. Hlavním úkolem soutěžících bude spojit umění černobílé fotky a espressa a své fotografie následně nahrát pomocí facebookové aplikace. Soutěž potrvá až do 30. 1. 2015. Následně vybere Goran Tačevski s dalšími porotci osm nejkreativnějších fotografií, které budou vystaveny od 12.2. 2015 v síti multikin Cinestarv České republice, Cinema City a Cinemax na Slovensku. Vernisáž vítězných fotografií bude spojena s premiérou  filmu Padesát odstínů šedi 12.2. 2015 v pražském kině Cinestar. Fotografie budou následně vystaveny v kinech v těchto městech: Praha, Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Liberec, Plzeň. Na Slovensku se bude jednat o Cinema City v Bratislavě, Cinemax v Žilině, Košicích a Nitře.

 

23. 12. 2014, 18.04:23

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist