Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Family Day v Hostivaři

V sobotu 8. prosince se konala ve Sportovním centru UK v Hostivaři akce „FAMILY DAY“ s aerobikem. Protože byl program velmi pestrý a zajímavý pro všechny věkové generace, vyrazila jsem tam zacvičit si a odreagovat se od předvánočního shonu i s kolegyní z práce.

Těšila jsem se hlavně na Olgu Šípkovou a Vláďu Valoucha (jeho cvičení s ručníky jsem si oblíbila - je opravdu účinné). Překvapilo mě, že do velkého sálu na Olgu Šípkovou přišlo jen asi 70 lidí. O to víc jsme si všichni (i přítomní tři muži!) užili parádní taneční sestavu na známé, nejen vánoční hity. Vždy oceňuji naprosto přirozené a plynulé učení jednotlivých částí choreografie. Brzy umíme všechny bloky a můžeme si zatančit naplno :-)

Druhá lekce v hlavním sále byla s Katkou Bímanovou. Přiznávám, že podle Katky jsem dosud necvičila, a bylo to znát. Její sestava byla na mě trochu složitější, pro mě nezvyklé krokové variace mi příliš nesedly, tak jsem se raději dívala na ostatní a sbírala síly na další lekci - posilování s ručníkem.

Vláďa Valouch nezklamal! Jeho cvičení je vždy účinné a pohodová atmosféra nikdy nechybí. Člověk se vlastně pořád usmívá a baví se! Závěrečné „statické“ posilování bylo pro mě netradiční, zajímavé - polohy těla na podporu jedné ruky a jiné další byly trochu náročnější na stabilitu, ale jinak velmi účinné!

Po třech hodinách cvičení (tedy po mých 2,5 :-) jsme byly s kolegyní příjemně odreagované, krásně protažené a zároveň nabité energií.

Myslím, že akce byla dobře připravená a proběhla bez problémů. Škoda jen, že přišlo docela málo lidí – i o malé děti bylo v malých sálech postaráno, také starší lidé si mohli zacvičit s odborníky. Příště si určitě najdu zase čas na pohodové cvičení, nejen v Hostivaři! Přijďtě taky !

 

text: Jitka Danková , foto: www.fisaf.cz – 19. 12. 2007, 23.26:47

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist