Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

FACE CZECH ACADEMY otevřela pobočku na Moravě

FACE CZECH ACADEMY, která patří mezi nejsilnější vzdělávací organizace v oblasti aerobiku a fitness v České republice, nově otevírá svojí školící pobočku v Brně. Mezi pilotní kurzy patří tzv. Malý diplom, Bosu, Pilates, Flowin a osobní trenér. Partnerem FACE pro oblast Jižní Morava je brněnské fitness STAR TRAC health club Tomáše Krmíčka.

Od ledna 2011 se budou moci lektoři skupinových lekcí jako je BOSU, Pilates, Flowin a osobní trenéři přihlásit na nové kurzy probíhající v prostorách STAR TRAC health club v Brně. Školení a workshopy zajišťují kvalitní a zkušení master-lektoři FACE CZECH ACADEMY. 

„Stále přicházíme s tím nejnovějším, co se v oblasti fitness, aerobiku a body & mind objevuje. Jsme rádi, že můžeme našim budoucím absolventům nově nabídnout školení nejen v Praze, ale díky STAR TRAC, také na Moravě“, říká zakladatel a majitel FACE CZECH Dr. Georgis Patenidis. „Měli jsme velmi silné podněty na pořádání školení mimo hlavní město. Proto jsme se rozhodli poptávce vyhovět. Víme, že na Moravě je úžasná základna talentovaných lektorů, trenérů a samozřejmě obecně lidí, kteří vyznávají sport a zdravý životní styl“.

Pobočku v Brně otevře FACE CZECH ve velkém stylu, a to kongresem v areálu Kampus. V sobotu 5. 3. 2011 představí školitelé a prezentéři FACE všechny programy formou Inspiration Day. Těšit se můžete na různé formy Bosu, Pilates, Flowin, fitness a aerobiku. „Půjde o velkolepou akci, ochutnávku toho nejlepšího, co v rámci FACE školíme“, dodává Georgis.

Termíny školení a workshopů pro první pololetí 2011 jsou:
• 4. - 6. 2. 2011 - Malý Diplom Aerobic
• 5. – 6. 3. 2011 – Bosu® Core, Bosu® Cardio
• 2. – 3. 4. 2011 – Flowin® Core, Flowin® Dynamic
• 14. – 15. 5. 2011 – Inspiration Day Step, ID Body
• 4. – 5. 6. 2011 – Bosu® Strenght, ID Dance Aerobic

Podrobnosti ke školením a přihlášky naleznete na www.faceczech.cz.

O FACE CZECH:

Školící instituce FACE CZECH ACADEMY je organizace pro vzdělávání v oblasti aerobiku a fitness, dříve známá pod mezinárodní značkou IFAA. FACE CZECH ACADEMY ročně proškolí 8.000 lektorů aerobiku a trenérů fitness a již 15 let je leaderem na poli sportovního vzdělávání v ČR a na Slovensku. FACE je pořadatelem významných akcí pro více než 5.000 osob ročně – pořádá mezinárodní kongresy aerobiku a body & mind, celorepublikové tour, spolupořádá Wellness Maraton v O2 Areně.

FACE CZECH ACADEMY drží akreditaci Ministerstva školtví, mládeže a tělovýchovy ČR (MŠMT) a celý vzdělávací program je rovněž garantovaný dvěma evropskými organizacemi IFAA a EFA. Díky tomu je vzdělání od FACE CZECH je platné a uznávané po celé Evropě.

Pod FACE CZECH patří také sportovně-zdravotní centrum FACE CZECH FITNESS se sídlem na Praze 5, které je „výkladní skříní“ nejlepších trenérů a inovativních postupů v oblasti fitness a skupinových lekcí. Jako jediné fitness nabízí unikátní kombinaci sportovního klubu s nabídkou fyzioterapeutických služeb a PilatesClinic.

O STAR TRAC health club:

První světový fitness club v Brně, STAR TRAC health club, otevřel své brány v březnu 2005. Od svého startu udává směr v kvalitě vybavení a servisu a ukazuje tak, jak má vypadat kvalitní fitness klub 21. století. STAR TRAC health club je vzorovým fitness americké značky STAR TRAC, která vyrábí vybavení pro fitness v oblasti posilovacích strojů, funkčního tréninku, cardio-trenažérů a Spinning programu. V klubu se můžete potkat s nejnovější řadou posilovacích strojů Inspiration, funkčním tréninkem Human Sport, běžeckými, crossovými, cyklistickými a dalšími trenažéry řady STAR TRAC E Series s vestavěnými dotykovými obrazovkami a nejvyšším typem kol na Spinning - Spinnery NXT se Spinning Computery. Kromě výše uvedených částí je v klubu k dispozici také sál na skupinová cvičení, ve kterém probíhají školení, relaxační zóna s vířivkou, parní i suchou saunou a masážemi, solária a dětský koutek.

STAR TRAC je čistě klubovým zařízením, do kterého mají přístup pouze členové a účastníci školení FACE CZECH a Spinning. Budoucí instruktoři se tak mohou těšit na unikátní atmosféru, s vysokou úrovní čistoty, bezpečnosti a servisu. Klub sídlí v administrativním komplexu Spielberk Office Centre na ulici Holandská 2. Svojí polohou je velmi dobře dostupný jak pro obyvatele Brna, ze kterých se tvoří největší část členské základny, tak i pro mimobrněnské, kteří se zde budou školit. Z dálnice D1 (exit 194) je to do STAR TRAC health club pouhé 3 minuty.

 

text: FACE CZECH, s. r. o. – 17. 11. 2010, 17.03:38

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist