Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Eva Pšeničková: Nepostradatelní 2

Na tuto akci jsem se hrozně moc těšila, protože mne akce Nepostradatelní 1 opravdu nezklamala.

Je super, že dnes se už necvičí jen v černém oblečení a legínách či kalhotách, ale že celý sál byl prosvícen různými barvami a cvičilo se v různém stylu oblečení. Vypadalo to úžasně.

Eva Pšeničková: Nepostradatelní  2

Už od 7.30, co jsem přijela se třemi  kamarádkami z Českých Budějovic, byla hala ze ¼ zaplněna ručníky a lahvemi na ploše. Každá chtěla mít to nejlepší místo. Měly jsme čas se převléknout prohodit s „klukama“ pár slov, obejít si stánky, vyfotit se, popř. nakoupit CD na cvičení, oblečení a těšit se na super program. Co mne tento rok mile překvapilo, byla možnost se objednat na masáž. Takže i já jsem využila…

Lehce po deváté hodině to vše začalo. Vystoupení sportovního aerobiku nás navnadilo a připravilo na cvičení. První hodina - trojnásobní mistři světa. Opět super hodina, sranda, dobrá muzika. Všechny nás to naladilo do úsměvu. Kolem mne jsem mohla jen pozorovat, jak to všechny baví, jak se smějí a užívají si to. Cítila jsem, jak mne to nabíjí energií.

Po této super hodině zasloužená přestávka a další vystoupení holčin ze sportovního aerobiku. Vystoupení bylo na vysoké úrovni.

Následovala hodina s Davidem Hufem. Přiznám se, že jsem si dala pauzu. Šetřila jsem se, abych vydržela na další hodinu s Vencou a pak následující s Danem. Aerobik s nimi si  už jinak nezacvičím, tak si to chci užít na akci Nepostradatelných.

Vystoupení v další přestávce mne dostalo do kolen. Maminky tančily s dětmi v šátcích. Super nápad, super vystoupení, perfektní muzika. Dětičky vůbec neplakaly, ba naopak u maminek některé usnuly. Je fajn, že dnes se mohou maminky takto věnovat dětem a zároveň udělat něco pro sebe a pro zdraví svoje a svých dětí. Děti se snadněji aklimatizují a seznámí i s jiným prostředím.

Třetí hodina s Vencou Krejčíkem mne bavila. Co dodat? Bezva sestava, která pobavila, ale i zahřála. Mohla jsem čerpat některé cviky i do mých hodin.

Už jsem se těšila na další přestávku a vystoupení. Ale už jsem byla navnaděna také na hodinu s Danem. Věděla jsem, že se mám na co těšit. Dan byl opět vtipný, usměvavý, rozjařený a bylo vidět, že se na cvičení těší, ale trochu má i trému. Ale pak už se hodina rozjela a přidávání nemělo konce. Vysloveně nás dostal do varu a nechtěly jsme vůbec skončit.

Po této hodině jsem odpadla vyřízená, ale najednou jsem se úplně probrala, protože přišel pro nás opravdu nečekaný host. Olinka Šípková. Všechny jsme byly překvapeny, u některých jsem viděla i slzy v očích. No a když Olinka přizvala na pódium i Marka Dědíka, tak to byl konec. Foťáky cvakaly, všichni volali: „Olinka je nejlepší“, „pro nás jste stejně vítězové“, „škoda, že jste vypadli“. Ovace neměly konce. Zatančili nádherný tanec, plný něžnosti, citu, krásy a ladnosti. Je úplně jedno, že vypadli, je důležité, že je tancování baví a tančí pro radost. A to nám na akci Nepostradatelní 2 oba dva ukázali. Olinka se se všemi fotila, nikoho neodmítla, se všemi prohodila pár slov, všichni ji objímali, děkovali. Byl to pro nás všechny neuvěřitelný zážitek. Příště se taková šance už nenaskytne.

A následovala poslední hodina všech Nepostradatelných. Opět super výkon a super veselá hodina. Na závěr jsem si užila vynikající masáž, která byla báječná a myslím, že jsem si ji za celý ten cvičební maraton zasloužila.

Chtěla bych moc poděkovat klukům a všem těm, co tuto akci pořádají. Všechny se už těšíme na Nepostradetelní 3!

 

13. 11. 2016, 21.58:38

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist