Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Eva Kubalová: FUN fitness body&fitness

Podzimní  FUN fitness body&fitness, který můžete znát pod názvem Fun aerobic, nemá pouze nový název, ale také se tentokrát konal na jiném místě - a to v Hotel S-Port Véska, kde byla možnost po akci náramně zrelaxovat.  

V první řadě bych chtěla poděkovat Marcele Macákové z Aerobc.cz. Když mi napsala, abych z akce napsala report, neváhala jsem a řekla ANO. Nelituji. Jako obvykle Jiřinka Skřivánková, pořadatelka tradičních akcí,  uspořádala další skvělou akci, kde byli kvalitní lektoři, velký výběr lekcí a skvělá atmosféra. Nové místo konání se mi moc líbilo. Dodalo to akci úplně jiný šmrnc.

FUN fitness body&fitness

Sobotní dopoledne jsem odstartovala se Zuzkou Švíkovou, která byla jako vždy famózní. Všechny nás během lekce bavila a snažila se nás po ránu pořádně rozproudit. Co si budeme povídat, při první hodině po příjezdu to s námi měla dost těžké. Každopádně podařilo se, nakonec to s námi zakončila na parádní finálovku.

FUN fitness body&fitness

Jako druhou lekci jsem si vybrala TBW s Romanem Ondráškem. Squaty, kliky, výskoky … no však to znáte, vůbec se s námi „nemazlil“ a dal nám pěkně do těla. Myslím si, že někteří z nás na něj ještě pár dnů vzpomínali. Mně osobně je Roman inspirací. Vždy si z jeho lekce odnesu něco, co baví mě a následně i mé klienty.

FUN fitness body&fitness

Po dvou intenzivních lekcích jsem se přesunula do druhého sálu, kde jsem prvně absolvovala Creative jogu s Jiřinkou, která měla krásnou sestavu, jež měla příležitost vyniknout při nádherné finálové skladbě. Byla to opravdu joga trošku jinak. Následně jsem v sále zůstala a těšila se na Zuzku, se kterou jsem si zacvičila na lekci Slow body overball. Byla jsem na pomalé lekci od Zuzky poprvé. A stejně jako na rychlých formách, ani tady nezklamala.  

FUN fitness body&fitness

Během dne jsem sledovala i ostatní lekce a bylo znát, že na všech se lidi dost bavili. Doufám, že i na jaře Jiřinka plánuje tuto akci zopakovat. Pokaždé se snaží, aby akce byla co nejlepší, a aby lidi bavila. Doufám a věřím, že se na jaře zase všichni potkáme - a to ještě ve větším počtu než na podzim. Tahle akce si své návštěvníky rozhodně zaslouží.

FUN fitness body&fitness

foto: http://alenaceplova.cz/

Fotogalerie bude následovat...

 

foto: Alena Ceplová http://alenaceplova.cz/ – 13. 10. 2017, 22.41:04

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist