Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Eliška Růžičková: Sranda závod na Konopišti pro celou rodinu

2.NESSI Family RUN, foto David Frýbert


V sobotu 30. dubna 2016 se uskutečnil 2.NESSI Family RUN.

Díky firmě NESSI v zastoupení Radky Neubertové, která mi celou akci zaštítila a zároveň mi pomohla s organizací, jsem mohla uskutečnit fajn sportovní dopoledne v krásném prostředí Konopiště pro rodiny s dětmi. Oproti prvnímu ročníku, byla celá akce „nadupanější a vychytanější“.
Počasí vyšlo na výbornou a na louce u divadla na Konopišti se sešlo více než 300 lidí. Bezmála 70 rodin se rozhodlo strávit celé dopoledne ve sportovním duchu. Běhalo se kolem rybníka, lítalo se na koštěti, projíždělo se na koloběžkách všech velikostí a barev, závodilo se v atletickém dětském trojboji - a to hned v několika kategoriích (mini, junior, kadet). Nechyběly samozřejmě tématické čarodějnické kostýmy i stupně vítězů.

Hlavní závod byl běh kolem rybníka (2,7 km). Každá rodina běžela společně jako tým se startovními čísly s originálním týmovým jménem. Každý po proběhnutí startovní a cílové brány dostal medaili a diplom. Hlavní myšlenka a cíl závodu, aby rodina trávila svůj volný čas společně v přírodě - a to nejlépe v pohybu - byl splněn.

Celá akce se moderovala z Jeep Willys. Doprovodný program byl opravdu pestrý. Bylo zde malování maminek a dětí, dětská atletika, opičí dráhy, závody a závůdky pro všechny věkové kategorie a nechyběl ani závod Moták pro dospělé, kde se všichni hodně pobavili. Mimo jiné zde bylo zdravé stravování pro všechny účastníky zdarma,  včetně pitného režimu. Veliký dík patří DDM Benešov, který se postaral o celý atletický sektor pro děti.

Dokonce se podařilo vybrat v tombole 9.225,- pro Anežku, která má za sebou nelehký život. Peníze budou použity na chodítko, které Anežku poponese v životě zase o kus dál. Za to veliký dík všem, co přispěli. Tato mladá statečná slečna absolvovala celý doprovodný program se všemi ostatním dětmi. www.anezkajede.cz

Celým tým NESSI Family RUN moc děkuje všem akčním rodinám a partnerům za skvěle strávené dopoledne.

 

foto: David Frýbert – 02. 05. 2016, 10.05:02

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist