Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Edita Jemelková o akci Tělo a Mysl Tour 2016 v Olomouci

Díky facebooku jsem se dozvěděla, že můj vzor z mládí - Olinka Šípková - bude cvičit spolu s dalším výborným lektorem Davidem Hufem v Olomouci. Hned mi bylo jasné, že tuhle akci si prostě nenechám ujít, i kdyby trakaře padaly. Konečně jsem si splnila další sen a to vidět tyto dva úžasné lektory na živo. A musím říct, že akce neměla chybu. Vlastně jednu ano - že to uteklo strašně rychle. Všechny tři lekce cvičení byly naprosto perfektní a jako instruktor skupinových cvičení jsem získala dost inspirací do svých hodin.

Edita Jemelková o akci Tělo a Mysl Tour 2016  v Olomouci

Úvodní část zahájila Olga Šípková s dance aerobikem. Poté následoval Kick4fit s Davidem a poslední cvičící část byla fit jóga. Všechny hodiny se mi moc líbily, krásná choreografie, super hudba. A pro mne poslední dvě lekce byly premiérou. Velmi zajímá byla i poslední část, a tou byl skupinový koučink pro osobní rozvoj. Ten, kdo vyhrál (či vyhraje) první cenu na tento klučino, se má opravdu na co těšit (moc jsem si přála tohle vyhrát, ale bohužel štěstí nestálo při mne o jedno číslo).

Edita Jemelková o akci Tělo a Mysl Tour 2016  v Olomouci

Doufám, že akce tohoto typu nebyla poslední a vzkazuji všem, kteří váhají, zda jít či myslí si, že nezvládnou všechny hodiny, nebojte se toho! Rozhodně to stojí za to! Ještě jednou velké díky všem za bezchybnou akci!

Olga Šípková a David Huf v Olomouci - Tělo a Mysl Tour 2016 (foto a video)

 

08. 03. 2016, 22.07:32

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist