Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Dvojitý splněný zlatý sen

V nedělních odpoledních hodinách u tělocvičny ve Velké Chuchli všichni rodiče, přátelé a příznivci chuchelského aerobiku s napětím očekávali návrat zlatých závodnic Aerobic Teamu Veroniky Vrzbové z Mistrovství světa ve sportovním aerobiku a fitness, které se konalo ve dnech 15. – 20. října 2007 v Bělehradě. V 15.15 hod přišla ta chvíle – autobus s vlající českou vlajkou a za zvuků písně We Are The Champions se přiblížil k tělocvičně. Přivítání bylo obrovské, protože děvčata přivezla z Mistrovství světa v Bělehradu dvě zlaté medaile.

V kategorii Fitness aerobic se o první zlato postaralo družstvo kadetek ve složení Kateřina Brabcová, Barbara Korbelová, Kristýna Kudrnová, Jana Ryšavá, Anna Saslíková, Markéta Sílová, SarahVegnerová, Alžběta Vernerová, Barbora Vavroňová a Barbora Klepalová. Na březnovém Mistrovství ČR se tento tým umístil na 3.místě. Choreografie prošla menšími změnami a úpravami a již na nominačním závodě v květnu obsadil fitness tým 2.místo. Na Mistrovství světa se děvčata se svou ohňovou sestavou Fire od prvního kola soutěže držela na první příčce, kterou po celou dobu neopustila. Ve finálovém závodě se ziskem všech prvních míst od pěti rozhodčích vybojoval tým Veroniky Vrzbové jednoznačné první místo a zlaté medaile. 

Ve čtvrtek začínal závod pro seniorské kategorie. Do boje o zlato se pustil druhý chuchelský tým kategorie Fitness aerobic ve složení Táňa Bednářová, Ivana Dvořáková, Martina Kolářová, Markéta Kolářová, Martina Krčilová, Renata Mielniková, Adéla Navarová a Veronika Šindelářová. Na Mistrovství ČR děvčata vybojovala stříbrné medaile, rovněž tak na květnovém Mistrovství Evropy ve španělském Lloret de Mar. V průběhu prázdnin prošla choreografie opět několika změnami a probíhala příprava na Mistrovství světa. Je to až neuvěřitelné, ale stejně tak jako u našich kadetek, probíhal závod seniorek jako přes kopírák. Od prvního kola byl tým na prvním místě, které udržel až do finále. Šest ze sedmi rozhodčích ohodnotilo naše děvčata nejvyššími známkami a dalo je na první místo.

 

Aerobik team Veroniky Vrzbové má tedy dvě družstva, která získala na Mistrovství světa v Bělehradě zlaté medaile a děvčata jsou Mistryněmi světa pro rok 2007. Mě jako trenérce a choreografceobou týmů se splnil zlatý sen. Mít na krku šestnáct zlatých medailí z Mistrovství světa, to se přece nestává každý den. Děvčata děkuji a přeji Vám ještě mnoho úspěchů a radosti z dosažení všech sportovních a osobních cílů!

 

Nepřehlédněte! FITNESS TEAM  Aerobik Team Veroniky Vrzbové shání nové závodnice do fitness teamu - aerobic, do kategorie 8-10 let, 11-13 let, 14-16 let a seniorské kategorie. V letošním roce držitelky titulu Mistryň ČR (8-10 let), titulu Mistryň světa (11-13 let) a Mistryň světa (seniorky). Případní zájemci se mohou ozvat trenérce Veronice Vrzbové na tel. č. 608880624   antispam

 

Fotogalerii nalzenete zde

 

text: Mgr. Veronika Vrzbová, Coach of the year 2007 , foto: archiv www.aerobicteam.cz – 27. 10. 2007, 22.21:05

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist