Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

DVD: Začněte s Davidem Hufem

01.jpg02.jpg03.jpg
04.jpg

Čtyři DVD nabitá cennými informacemi a exkluzivními bonusy. Jde o komplexní tréninkový plán určený pro všechny věkové skupiny. Profesionálně vedený trénink respektující zdravé zásady cvičení, kladoucí důraz na správné provedení, načasování, intenzitu a relaxaci tak, aby nedocházelo ke zbytečnému přetěžování organismu. Nechybí ani konkrétní rady renomovaných odborníků, především specialisty na výživu Petra Havlíčka a maséra Pavla Straky. Vše je podáno velmi atraktivní a názornou formou.

„Rád bych k pravidelnému cvičení přivedl lidi, kteří to ještě nikdy nezkusili. Představím jim nejen konkrétní cviky a postupy, ale také mou představu a názor, co znamená zdravý životní styl, který jde s aktivním pohybem ruku v ruce. Cvičení opravdu nemusí být nudná dřina, dá se provádět atraktivní, příjemnou formou. Uvidíte, co všechno můžete udělat pro sebe, pro své tělo, s minimálním vybavením – doma, v přírodě, v práci, při cestě autem či letadlem,“ shrnuje jedinečnost celého projektu David Huf a zároveň dodává: „Inteligentně dávkovaný pohyb vyvolává příjemné emoce a nálady spojené s pocity sebedůvěry, uvolnění a připravenosti k výkonu, zvyšuje odolnost a imunitu organismu.“

O jeho slovech netřeba pochybovat, neboť za nimi stojí stovky hodin strávených v tělocvičnách a posilovnách. Ať už v období aktivní kariéry reprezentanta České republiky ve sportovním aerobiku, kdy David Huf sbíral trofeje na domácích i světových soutěžích, vedl k úspěchům mladé závodníky nebo nyní, kdy pracuje jako osobní trenér a fitness konzultant. Za vnadné a pevné tělo mu vděčí nejedna česká celebrita i řada obyčejných lidí, kterým pomáhá například jako poradce v pořadu TV Prima Jste to, co jíte.

Nejlépe o obsahu a zaměření DVD vypovídají názvy jednotlivých dílů: Nikdy není pozdě začít cvičit, Vylepšete svou kondici, Hrajeme si s pohybem, Relaxace nejen pro tělo. Úvodní DVD edice je věnováno začátečníkům, především těm věčným. Ve druhém dílu se David Huf zaměřuje na komplexní trénink určený pro vylepšení kondice rekreačních sportovců. Třetí díl je určen speciální cílové skupině - maminkám v těhotenství a po porodu. Poslední DVD edice představuje relaxační techniky a cvičení vhodné také pro věkovou skupinu 45+. Všechny čtyři díly se vzájemně doplňují a dohromady tvoří unikátní komplexní nabídku.

DVD budou vycházet od 26. září do 17. října 2008 - k dostání v sítích PNS (novinové stánky, sítě trafik, čerpacích stanic, prodejny aj.).  

 

11. 08. 2008, 21.55:49

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist