Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Dokonalé spojení pracího prášku a gelu v jedné

Přemýšleli jste někdy nad tím, zda raději prát v prášku, gelu, nebo zvolit předdávkované kapsle?  Nyní je těm úvahám konec! Persil uvádí nové kapsle Persil Power-Mix Caps - unikátní kombinaci výhod dvou pracích forem - prášku a gelu v jednom! Vše připravené rovnou k použití v jedné předdávkované kapsli. Koncentrovaný gel dá sbohem mastným skvrnám a síla prášku zajistí bělost a odstranění i těch nejodolnějších skvrn.

Dokonalé spojení pracího prášku a gelu v jedné

Už od objevení prvního „samočinného pracího prostředku“ na světě Fritzem Henkelem v roce 1907 se výzkumníci firmy Henkel snaží co nejlépe odstranit i ty nejodolnější skvrny. Vylepšovaly se prací prášky, zavedly se prací gely, později i tablety nebo gelové kapsle. Každá forma pracích prostředků měla své přednosti a také nedostatky.

 „Spojit prací prášek s gelem by mohlo napadnout každého. Ale cesta k vývoji takové unikátní novinky je trnitá, vyžadovalo to řadu měsíců testování. Nyní můžeme potvrdit, Persil Power-Mix Caps jsou „state-of-the-art“, tedy vrcholem v umění výroby pracích prostředků,“ vysvětluje Jana Očadlíková, manažerka marketingu divize Pracích a čisticích prostředků Henkel ČR.

 

16. 04. 2016, 17.54:45

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist