Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Děti fitness aneb sportem proti drogám

Soutěž „Děti fitness aneb sportem proti drogám“ je celorepubliková postupová soutěž určena pro všechny děti bez rozdílu dovedností. Zveme vás  na poslední semifinálová kola, která proběhnou tento víkend v Havířově a na Kladně. Následovat bude slavnostní finále  „Děti fitness aneb sportem proti drogám“. První část je více ve znamení  tance  a proběhne  ve velmi prestižních prostorách 02 Arény 17.května,  kde děti  budou vystupovat na stejném podiu  jako ty  největší hvězdy ....( např. Madonna :-)) Druhá  část finále se bude konat již tradičně  v UK  Hostivař a to 14. června. Zde uvidíte  spíše  kategorie,  ve kterých je více zastoupeny  aerobik.

Hlavním kritériem hodnocení je  nápaditost sestavy -  jsou  plné  rozličných pomůcek a neuvěřitelných nápadů,  které věřte nevěřte  jsou každým rokem překvapivě nové.... Dělám   pravidelně  na některých soutěžích  hlavní rozhodčí a vždy  mě   nové sestavy  překvapí. Jsou zde k vidění mnohdy celé propracované příběhy, náměty sestav vás kolikrát i rozesmějí a je úžasné vidět, že  i s dětmi ve věkovém průměru 4 - 5 let je možné secvičit velmi krásnou sestavu, z které můžete být dokonce i dojatí...

Sdružení děti fitness vzniklo v roce 2005 jako spojení několika lidi, kteří se podílejí na organizačním a technickém zajištění soutěží „Děti fitness aneb sportem proti drogám“. První kolo soutěže Děti fitness aneb sportem proti drogám se konalo v roce 2001 a dalo vzniknout celému řetězci soutěží s mottem „Akce pro všechny děti". Během let proběhlo již 39 kol soutěže v různých regionech České republiky. Řídíme se heslem, že všechny děti (nejen ty nadané) potřebují sportovat a budovat si kladný vztah k pohybu. Soutěž na začátku vznikala vlastně podle  ohlasů na jednotlivá kola. S tím jak se akce  zvětšují a je  jich čím dál více se tento kontakt s Vámi ztrácí, proto pořádáme koordinační  schůzku, kde rádi uslyšíme Vaše náměty. Informace o terminech na antispam.

Soutěž získává stále větší a větší oblibu, proto ji každým rokem zdokonalujeme, konají se další semifinálová kola. Část posledního finálového kola se poprvé konalo v pražské Sazka Aréně. Sdružení rozšířilo svoji činnost o další aktivity. Například pořádáme pravidelná školení trenérů dětského aerobiku. V nejbližší době plánujeme také pořádání soustředění a táborů pro děti a mimo jiné také pořádání zájezdů k moři.

 

text: Mirka Hadrbolcová, zakladatelka soutěže Děti fitness aneb sportem proti drogám – 03. 05. 2008, 16.30:01

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist