Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Den otevřených dveří Česko se hýbe

V sobotu 17. září se ve vybraných fitness centrech a dalších sportovních a tanečních studiích po celé České republice uskuteční Den otevřených dveří. Každý zájemce o sport, pohyb a zdravý životní styl tak bude mít šanci zcela zdarma vyzkoušet služby více než 50 provozovatelů služeb fitness.

Česko se hýbe

  • Nová nezávislá iniciativa vznikla v roce 2011 a má přispět k ozdravění populace.
  • Fyzická i psychická kondice Čechů se podle většiny výzkumů dlouhodobě snižuje a vzrůstá výskyt civilizačních onemocnění. Může za to nejen současný hektický životní styl, stres, strava, ale především úbytek pohybu.
  • Čechům se podařilo z běžného života vytlačit pohyb, zvyšuje se procento obézních lidí, rostou počty lidí s vysokým krevním tlakem, cukrovkou a dalšími civilizačními chorobami, které zhoršují zdravotní stav českého národa. Ještě více alarmující je tato situace u dětí. 
  • Česko se hýbe chce lidem všech věkových skupin (od dětí až po seniory) připomenout, jak je důležitý pravidelný a přiměřený pohyb pro zdraví, duševní a fyzickou pohodu, jak pomáhá zvládat každodenní zátěž a stres a prodlužuje aktivní a plnohodnotný život.
 

text: tisková zpráva – 13. 09. 2011, 12.25:47

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist