Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Cvičení pro radost – kniha s DVD cvičebním programem

Václav Krejčík, Jana Altnerová: Cvičení pro radost – nová kniha s DVD cvičebním programem

Pohyb a přesný jídelníček na 4 týdny, to obsahuje nová kniha Václava Krejčíka, kterou napsal a vydává u vydavatelství Grada právě v těchto dnech.  Kniha, která je velkou zásobárnou mnoha cviků posilovacích s vlastním tělem, s velkým míčem, s over balem a s therabendem, nabízí přesný program cvičení na 4 týdny.

4 krát týdně po cca 20 minutách cvičebních programů, které zpevní a zpružní celé tělo. Navíc celý 3. týden posilovacích cvičení a strečink je natočen na přiloženém DVD - cca 50 minutový cvičební program. Jana Altnerová, na každý den, připravila snídani, svačinu, oběd, druhou svačinu a večeři tak, aby 4 týdny v pohybu byly účinné pro tvarování a hubnutí. Dále neleznete mnoho nejrůznějších tipů na čaje, bylinky, vonné oleje, na mnohé způsoby relaxace. Že cvičení nemusí být jen dřina a „muka“, to dokazuje Václav Krejčík v každém svém titulu. Cvičte pro radost.

Oficiální text vydavatele Grada publishing: Lehkost, energii a vitalitu nenajdete zadarmo na ulici. Je nutné přijmout určitá pravidla a prostředky, jejichž prostřednictvím budete výše jmenované charakteristiky plnohodnotného života schopni naplnit. Kniha s DVD přináší pohled na zdravý životní styl očima Václava Krejčíka – známého fitness trenéra a propagátora pohodového způsobu života. Můžete si s ním projít čtyřtýdenní časově nenáročný program, který vám nabídne pohybové aktivity, základní stravovací pravidla, náměty na péči o tělo a mysl a také podrobné cvičební programy na každý den v týdnu. Všechna cvičení ze třetího týdne programu si můžete zacvičit podle přiloženého DVD, na kterém navíc najdete rozcvičení a závěrečný strečink.

Křest knihy proběhne 13. listopadu 2007 v 16 hod v kavárně Paláce knih Luxor, Václavské nám. 41, Praha 1. Roli kmotrů přijali Janis Sidovský a Pavel Vítek. Moderuje Ivana Bednaříková Chvátalová.  Po křtu bude následovat autogramiáda.  

 

11. 11. 2007, 11.38:26

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist