Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Cvičení a relaxace na Bali s Anet, Mary a Luckou

Tři úžasné dámy vás zvou na speciální zájezd za teplem a nalezením klidu. Neváhejte a přidejte se. Nadělte si dárek k Vánocům už nyní a užijte si jej začátkem roku 2017.

Cvičení a relaxace na Bali s Anet, Mary a Luckou

LUCKA: Nevím, zda má vůbec smysl tuto energickou, úspěšnou a krásnou po všech stránkách instruktorku skupinových lekcí představovat.

Fitness a tanec ji provází celý život už od dětství, kdy jí babička přivedla ke gymnastice. Přes gymnastiku k rytmice, z rytmiky k aerobiku, z aerobiku k tanci a fitness. Tanec je její velkou vášní a kdyby si před lety nešla pevně za svým snem, tak by dnes neměla to nejúžasnější povolání ze všech (tedy alespoň pro ni). Lucka vede nejen skupinové lekce (Zumba, břišní pekáč, fitness trenér) ale je i výživovým poradcem. Spojení těchto dvou aktivit tvoří úžasný život jí i jejím klientkám.

Založila také firmu KRABIČKUJEME, ve které připravuje zaneprázdněným klientkám zdravé a chutné celodenní menu, díky kterému mohou zdravě hubnout.

A proč právě Bali? Toto místo učarovalo několik lidí, které osobně znám a o kterých vím, že nedají jen na nějaké pozlátko. Chci zažít na vlastní kůži kouzlo toho místa. Chci poznat tu jinou kulturu a snad i přijít na kloub tomu, proč se místní obyvatelé stále smějí a proč jsou tak pozitivně naladěni.

FB: Lucie Tvrdoňová
Web: http://LTfitness.cz/ a http://krabickujeme.cz
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCQ0cP1-zbPrpgrneXsxbCKA

  • Motto: Nikdo není tak chudý, aby nemohl darovat úsměv!

ANET - blonďatá kráska s pořádným ďáblíkem v těle. Svými pohyby dokáže strhnout celý sál lidí. Tanec a pohyb jsou její život už od první třídy, kdy se začala závodně věnovat latinsko-americkým a standardním tancům.

Volba jejího povolání tedy byla jasná. Vyjádřit své emoce skrze tanec a hudbu i mimo svůj volný čas. Stala se instruktorkou skupinových fitness lekcí - Zumba, Zumba Kids, Bosu, Port De Bras a individuálních tanečních lekcí - latinsko-americké a standardní tance a svatební tance.

Anet si momentálně plní svůj další sen a odstěhovala se na Bali, kterému po letní dovolené naprosto propadla. Zařídila vše potřebné, abychom kousek té indonéské kultury a neopakovatelné atmosféry mohli zakusit i my ostatní.

Momentálně si v Čechách na Anet sice nezacvičíte, ale na Bali rozhodně ANO! Takže kdo ještě váhá, určitě by se měl přihlásit na tu nejlepší dovolenou v životě.

  • Motto téhle krásné víly je : DANCE TO EXPRESS NOT TO IMPRESS.

Kontakt:
FB: Anet Tvrzníková
Youtube: https://www.youtube.com/user/tvrznice
Capro: http://www.dovolena-cviceni.cz/capro-tym/tvrznikova

MARY - Jedna z nejstřelenějších lidí, které budete mít možnost poznat. A přesto obrovský profesionál. Pojďme si tuhle energickou vodnářku stručně představit.

Lektor, tanečník a choreograf s maďarskými kořeny. Tanci se věnuje od svých 6-ti let. Mezi její styly patří především výuka Cubanských Ladies stylů, Burlesque, Zumba a Aqua Zumba. Vede také kurzy Zumba kids a street dance pro děti. Mimo to je skvělá bloggerka, která se stala inspirací pro spoustu dam i slečen.

Zacvičit si na ni můžete například v Balance Clubu, v Sunny Canadian a ve sportovním centru Gym 1, kde vede kurzy. Potkat ji můžete také na velkých fitness akcích, jako například Litex Aerobic Show, Capro Show a další oblíbené akce.

A proč právě BALI? "Protože je to kompletně jiný svět, nádherná příroda a jedinečná kultura. Po návratu ze Singapuru, jsem se rozhodla více procestovat Asii, kterou jsem si zamilovala. A co od toho očekávám? Dobrodružstí, relax a neopakovatelnou atmosféru….MARY"

  • Motto téhle kudrnaté krásky je: NEVER MISS A CHANCE TO DANCE….

Kontakt:
WEB: www.martinaausova.cz
FB: Mary Aušová
INSTA: www.instagram.com/marystyle_pseudoblogger/
YOUTUBE PSEUDO BLOGGER: https://www.youtube.com/channel/UC7aG7PwKq9SR94-DF9OkbSg
YOUTUBE TANEČNÍ: https://www.youtube.com/channel/UCcv7ywaz8pbMGXmXSPWFgaw

INFORMACE O ZÁJEZDU NALEZNETE ZDE

 

25. 11. 2016, 22.19:09

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist