Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Cvičební turné s Vaškem Krejčíkem v plném proudu

Na konci ledna v Plzni odstartovala největší prezentace powerjógy a jógy v Česku: Oriflame I love poweryoga 2009. O prvním únorovém víkendu se cvičilo v Prachaticích, Vsetíně a Vrchlabí.

Během prvních čtyř dní navštívilo turné 350 lidí, kteří přišli strávit dvě a půl hodiny cvičením powerjógy s jejím propagátorem Vaškem Krejčíkem. Dle slov účastníků se powerjóga a nejrůznější styly jógy těší stále většímu zájmu cvičenců po celé republice.

Turné bude nadále pokračovat v Ondřejově, Benešově, Praze, Brně, Pardubicích, Českých Budějovicích a Ostravě. Ukončeno bude 22. května v Olomouci, kde současně Vašek Krejčík pokřtí svoji novou knihu Jóga v rytmu života s bonusem CD Relaxace a meditace (vychází 15. 5. 2009 v Euromedii, Ikar).

Druhý den se s ní seznámí také zájemci na Slovensku, kde proběhne kongres Power Yoga Akademie SLOVENSKO (23. 5. Piešťany). Na Slovensko se Vašek Krejčík vypraví ještě dříve, a to v týdnu od 23. 3., kdy navštíví v rámci slovenské části turné Nitru, Bratislavu, Trenčín, Trnavu a Levici.

Z každé zakoupené vstupenky na turné je věnováno 10 Kč na konto Nadace Rakovina věc veřejná. Finanční prostředky budou použity na výzkum léků proti rakovině.

 

15. 02. 2009, 16.27:58

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist