Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Co nového v kosmetice?

Svěží nemastná čisticí voda QIRINESS dočistí jemně make up a zároveň se postará o hydrataci pokožky. K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 200 ml – 515 Kč.Cestovní kosmetika Biotherm určená pro smíšenou až mastnou pleť na krasa.cz. CLEAN je exkluzivní kolekce vůní pro zjednodušení komplikovaného života. Unikátní čerstvě vonící vůně inspirované  mýdlem jsou čisté a nevyšší kvality.
Fa Sport Ultimate Dry - spolehlivá ochrana před pocením a nepříjemným tělesným pachem dokonce až na 96 hodin! Kazety Marionnaud obsahují sadu kvalitní dekorativní kosmetiky (stíny, rtěnky a tvářenku) ve třech barevných variantách podle trendů pro letošní sezónu. Všechny tři sety jsou k dostání výhradně v síti parfumerií Marionnaud za cenu 249 Kč.Tuhá mýdla Desert Essence: citronová tráva, máta peprná a krémový kokos, www.DesertEssence.cz

Iva Pazderková

Mrkněte na pár novinek, které kolem nás prolétly... asi se vyplatí jim věnovat pozornost :-)

Pro zvětšení obrázku na něj klikněte...

1. Svěží nemastná čisticí voda QIRINESS dočistí jemně make up a zároveň se postará o hydrataci pokožky. K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 200 ml – 515 Kč.

2. Cestovní kosmetika Biotherm určená pro smíšenou až mastnou pleť na krasa.cz.

3.  CLEAN je exkluzivní kolekce vůní pro zjednodušení komplikovaného života. Unikátní čerstvě vonící vůně inspirované   mýdlem jsou čisté a nevyšší kvality.

4. Fa Sport Ultimate Dry - spolehlivá ochrana před pocením a nepříjemným tělesným pachem dokonce až na 96 hodin!

5. Kazety Marionnaud obsahují sadu kvalitní dekorativní kosmetiky (stíny, rtěnky a tvářenku) ve třech barevných variantách podle trendů pro letošní sezónu.  Všechny tři sety jsou k dostání výhradně v síti parfumerií Marionnaud za cenu 249 Kč.

6. Tuhá mýdla Desert Essence:  citronová tráva, máta peprná a krémový kokos, www.DesertEssence.cz

Něco navíc: Ve svých rolích se musím velmi často přizpůsobovat a v některých je obzvlášť důležité, jak vypadám, proto hledám malé kosmetické zázraky, které se v běžném životě přizpůsobí mně. V novém tónovacím a hydratačním denním krému V.I.P. z řady Solutions od Avonu jsem našla řešení. Přísného divákova oka se bát nemusím. Zkuste ho, pocit dokonalosti si zamilujete,“ říká Iva Pazderková, tvář nové značky od Avonu.

Kosmetika na Aerobic.cz:

 1. Sluneční ochrana pro rok 2012
 2. Poruchy pigmentace kůže
 3. Jak pečovat o pleť v zimě
 4. Voňavé a barevné léto 2012
 5. Jak být krásná v létě
 6. Oriflame radí: Co zabalit na dovolenou do kosmetického kufříku
 7. HairCare Philips: Dokonalý styl, zdravé vlasy
 8. Voňavé vánoční dárky: Parfémy a toaletní vody
 9. Nivea: historické milníky oblíbené kosmetické značky
 10. Budem stokrát krásnější....
 

04. 05. 2013, 21.45:50

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist