Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Co můžete vyhrát jako vánoční dárek?

čechomor - sváteční
ČECHOMOR připravil své první tématické album, na němž představuje tradiční i méně známé vánoční koledy z Čech, Moravy, Slovenska a Polska, ve zcela jedinečných úpravách.
CD „Sváteční“, obsahující 15 skladeb a 2 bonusové písničky, je bezesporu jedním z nejatraktivnějších titulů na letošním předvánočním trhu s hudebními nosiči.
Nahrávka se nese v klasické zvukové náladě ČECHOMORU a představuje kapelu ve vrcholné formě. ČECHOMOR si i tentokrát do studia pozval několik hostů: velmi příjemným překvapením je písnička, v níž se představuje současná nejúspěšnější slovenská zpěvačka a zlatá slavice ZUZANA SMATANOVÁ. Zvukově zajímavý počin je didgeridoo Ondřeje Smeykala a potěší i hlas začínající zpěvačky Elišky Ptáčkové.
VÁNOČNÍ TURNÉ ČECHOMOR: 26. 11. Hradec Králové, 28. 11. Dvůr Králové nad Labem, 30. 11. Polná u Jihlavy, 1. 12. Krnov, 3. 12. Banská Bystrica, 4. 12. Topolčany, 5. 12. Trnava, 6. 12. Bratislava, 7. 12. Nitra, 8. 12. Prievidza, 9. 12. Brumov, 13. 12. Kolín, 16. 12. Brno, 20. 12. Zlín, 21. 12. Kunovice u Uherského Hradiště, 22. 12. Praha. Více na www.cechomor.cz

celine dion - taking chances
Celine Dion vydala počátkem letošního roku francouzsky zpívané album D´elles, které nyní následuje anglicky zpívané Taking Chances. Celine si na nahrávání pozvala celou řadu spolupracovníků a skladatelů – John Shanks (K. Clarkson, S. Crow), Kara DioGuardy (A. Lavigne, P!nk), Dave Stewart (Eurythmics), Linda Perry, Anders Bagge (Madonna, Santana), K. Lundin (Backstreet Boys, B. Spears), Tricky (Usher, Rihanna) a mnoho dalších. Album vychází na CD, v limitované edici také s bonusovým DVD a ve speciálním balení s DVD a originálním parfémem Celine Dion.

support lesbiens - greatest hits 1993 - 2007
Už patnáctým rokem patří formace Support Lesbiens ke špičce tuzemské hudební scény a na svém kontě má pěknou řádku velmi úspěšných hitů jako jsou Nothing is Something, Cliche, Sweet Little Something, You Are My Star, In Da Yard, English Stereo... Ty nejlepší vyšly 15. října na albu jednoduše nazvaném "Greatest Hits 1993 - 2007." Deska obsahuje 18 skladeb, včetně aktuálního singlu "She´s So Complicated", který byl nasazen do českých rádií koncem srpna, a tři bonusové „live“ skladby. 

annie lennox - songs of mass destruction
Hvězdná Annie Lennox připravila své nové studiové album nazvané Songs Of Mass Destruction k vydání 1. října. Annie Lennox patří již více jak 25 let mezi nejúspěšnější zpěvačky této planety a kromě 4 Grammy, 11 Brit Awards, Oscara a 2 Zlatých Glóbů obdržela celou řadu dalších ocenění. Pod novým albem je podepsán producent Glen Ballard a jako pilotní singl z alba byl vybrán track Dark Road.
Album vychází ve verzích 1CD a v limitované edici jako 1CD + bonusové rozšířené CD.

eros ramazzotti - e2
Deset let po vydání Greatest Hits alba nazvaného Eros přichází multiplatinový Eros Ramazzotti s kompletní rekapitulací své kariéry. Album nese název E2 a vychází na 2CD. Na prvním disku najdete album poskládané v podobě klasického Best Of alba. Na disku 2 čeká na fanoušky velice zajímavá směsice písní a duetů s řadou světových zpěvaček a zpěváků a spolupráce s několika významnými producenty a hudebníky. Jako první singl byl vybrán duet s Ricky Martinem Non Siamo Soli.

Sledujte www.aerobic.cz a vyhrajte tato úžasná CD pro sebe nebo jako kouzelný dárek k Vánocům 2007!

 

text: SONY BMG MUSIC ENTERTAINMENT (CZECH REPUBLIC) s.r.o., foto: SONY BMG MUSIC ENTERTAINMENT (CZECH REPUBLIC) s.r.o. – 02. 12. 2007, 14.23:02

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist