Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Co jsou XPRESS CLASS

XPRESS CLASS je skvělá možnost, jak se naučit posilovat a protáhovat tělo, zapracovat na problémových partiích a být nezávislý na službě osobního trenéra. Kromě toho se jedná o skupinovou lekci, což znamená snazší motivaci a větší zábavu než dřina o samotě. Hned čtyři patnáctiminutové studiové lekce s názvem XPRESS CLASS do svého rozvrhu nyní zavádí fitness a wellness kluby Holmes Place. Probíhají vždy pod vedením zkušeného osobního trenéra a přístupné jsou všem členům.

Co jsou XPRESS CLASS

GRAVITY XPRESS

Cvičení se zaměřuje na kompletní zapojení a posílení celého těla. Plán je sestaven tak, aby se při pohybu zapojily především velké svalové partie. Cvičí se s minimálním odpočinkem mezi jednotlivými úkony. Lze střídat dynamickou část se statickou, vše záleží na aktuální kondici klientů přítomných na lekci. Ta se totiž vždy přizpůsobí jejich věku a fyzické úrovni. Pro rozmanitost a vyšší účinnost cvičení přijdou vhod pomůcky jako např. TRX, BOSU, lodní lana, FLOWIN a další.

ABS XPRESS

Zaměřuje se pouze na břicho, respektive správné zapojení břišních svalů jak při cvičení, tak v průběhu celého dne. Začíná se dýcháním – zdánlivou banalitou, která ovšem často představuje hned od začátku zásadní kámen úrazu. Dbá se zde také na správné postavení pánve při cvičení, důležité pro aktivní zapojení břicha a ochranu zad. Jak vlastně naše břicho funguje a kterou část primárně zapojit? Právě to se dozvíte na lekci ABS XPRESS.

SUPER GLUTE XPRESS

Během tohoto cvičení se tvoří krásně tvarované hýždě, což je přirozeně velmi atraktivní lákadlo pro dámy, ovšem prospěje i mnoha mužům. Cviky se provádějí na podložce, ve stoje, za pohybu i s využitím pomůcek jako BOSU nebo step. SUPER GLUTE XPRESS se zabývá pouze a jen nohama a hýžděmi. Naučíte se také bezchybně ohlídat správné držení těla.

STRETCH XPRESS

Strečink – často opomíjený a přitom tak důležitý... Poslední z nových lekcí nabízí dokonalé protažení a uvolnění těla za asistence trenéra. Zažijete velmi příjemně strávených 15 minut protahováním na podložce, velkém míči či s ručníkem za doprovodu příjemné hudby. Strečink budete nejen provádět, ale také se jej naučíte, což přijde vhod při ostatních sportovních aktivitách. Během všedního dne dostává naše tělo zabrat a ani si neuvědomujeme neustálé napětí i za klidového stavu. Stres či fyzická námaha nás provázejí každým dnem a relaxaci věnujeme pouze minimum času. Správný strečink pomůže vašemu tělu k větší flexibilitě a pohyblivosti a vám k pocitu osvobozujícího uvolnění.

 

07. 10. 2012, 15.10:40

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist