Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Chcete být výjimečná? Pak zkuste www.crafty.cz

Na jednom místě propojuje unikátní výběrový portál a e-shop Crafty.cz řemeslo, design a umění. Najdete zde například originální oblečení, obuv, šperky, ale také bytové doplňky, obrazy, keramiku, dekorace, hračky, a mnoho dalšího, vše od prověřených dodavatelů se zárukou kvality a umělecké přidané hodnoty. Crafty.cz je určen jak pro všechny tvořivé, kteří by se rádi na serveru prezentovali se svou tvorbou, tak pro nakupující, kteří mají rádi kvalitu a vyhledávají designové kousky.

„Náš server zakládá svou práci na vyhledávání nových originálních tvůrců a na vytvoření společné platformy, kde mohou jednotliví prodejci komunikovat, předávat si svoje zkušenosti, postupy apod. Server nabízí prostředí, kde mohou tvůrci prodávat své práce za odpovídající ceny a na odpovídající úrovni. Neustále vybíráme a oslovujeme nové řemeslníky a umělce daných oborů, se kterými se často i osobně setkáváme a prohlížíme si jejich zboží,“ říká spoluzakladatelka portálu Diana Pinkasová. „Naším hlavním cílem je, aby na Crafty.cz bylo pouze kvalitní zboží. Ve výjimečných případech uplatňujeme i právo veta a některé tvůrce na náš portál neumístíme, protože se například nejedná o originální český nápad, nebo zboží neodpovídá svou kvalitou“ - doplňuje.

Zakladatelé Crafty.cz provozují další dva portály krabicky.crafty.cz a junior.crafty.cz. „Naše tři portály jsou navzájem propojeny. Na Crafty.cz je prostor pro profesionály, ti poskytnou materiál do kreativních krabiček, určených především dětem a kruh se uzavírá tím, že jsou děti motivovány k tomu, aby vystavily své práce ve virtuální galerii, odkud mohou například poslat i elektronickou pohlednici svého dílka svým blízkým“ - popisuje nový projekt David Heger, spoluzakladatel portálu.

Více informací na: www.crafty.cz

www.crafty.cz

Náš tip: Kožený pásek je vyrobený z kvalitní hovězí kůže o tloušťce 3,5 mm. Délka pásku je 106 cm, šířka 4 cm. Je možné pásek vyrobit i v jiné délce. Najdete na crafty.cz, pod jménem Jantara za cenu 650 Kč.

 

12. 03. 2012, 08.41:34

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist