Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Cestovat s miminkem? Bez problémů!

Tak jsem se konečně s Adélkou odhodlala "vyletět" k moři. Poprvé po porodu jsem jela vést lekce na dovolenou s aerobikem. Nikdy zbytečně neriskuju a náš společný odlet jsem opravdu naplánovala. Adélce bylo sedm měsíců, tak jsem si říkala, že by cestování letadlem mohla zvládnout. V cestovce jsem ale všechno dopředu vyzjistila a teď po návratu vám můžu potvrdit - jde to i s miminkem!

Nezažily jsme jediný problém. Nejvíc mě potěšilo, že na letišti nemusíte nechat odbavit kočárek a pak dvě hodiny nosit mimčo na rukách. Můžete s kočárkem dojet až ke schodům do letadla, kde vám ho letištní personál vezme a naloží (zdarma!). V letadle pak byla Adélka ke mně připoutána speciálním pásem. Jen při samotném odletu a příletu, kdy dospělí cucají na vyrovnání tlaku bonbón, jsem jí dala dudlík nebo jsem ji kojila. Let pak zvládla v pohodě. Já jsem byla klidná, protože jsem vybrala destinaci, kde jsme už byli, takže jsem věděla, do čeho jdeme. Navíc ve většině letoviscích jsou dnes k dispozici pleny, přesnídávky i další vybavení, takže jsem s sebou nic zbytečného netáhla. Ani jsem nekupovala golfky a vzala normální kočárek, protože se za nadváhu neplatí...

Moře je balzám pro dospělé a samozřejmě i pro děti. Vzduch a voda jim dělají dobře. A my jsme si to opravdu užily. Adélku jsem mazala faktorem 40 a přes poledne jsem s ní raději nebyla na sluníčku. I zbytek dne jsem ji co nejvíce chránila pod slunečníkem. Nadšená jsem byla hlavně z toho, že pokud si chcete vypůjčit auto, je automaticky vybavené i autosedačkou pro děti. Co se týče aerobiku, s ženskými jsme cvičily dvakrát denně. Je to asi hodně individuální, ale ty, co jste zvyklé sportovat, nemusíte se bát, že přijdete o mléko. Já kojím celou dobu a i po takovéhle zátěži jsem nepřestala. Mějte se hezky a přeji vám sluníčkový zbytek léta!

 

text: Olga Šípková – 16. 08. 2005, 13.35:31

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist